Місто

Експериментаніум, база водних видів спорту, хоспіс – проєкти, які хочуть реалізувати у Житомирі завдяки державно-приватному партнерству

23 вересня 2020, 10:53

Задля залучення інвестицій та з метою стимулювання економіки для подолання негативних наслідків карантину у Житомирі вирішили реалізувати ряд проєктів на основі механізму державно-приватного партнерства. Перелік таких проєктів планують погодити на засіданні виконкому.

Для цього уже підготували відповідний проєкт рішення виконкому «Про погодження переліку проєктів для реалізації на основі механізму державно-приватного партнерства», який 22 вересня оприлюднили на сайті Житомирської міськради.

«Погодити перелік проєктів для реалізації на основі механізму державно-приватного партнерства, що додається», - йдеться у проєкті рішення виконкому.

У додатку міститься перелік із трьох проєктів, які вже кілька років обговорюються в Житомирі, проте досі з різних причин вони лишаються не реалізованими: це – створення музею «Експериментаніум» у кінотеатрі «Космос», бази водних видів спорту та хоспісу для паліативної допомоги.

Скріншот з додатка до проєкту рішення виконкому

Нагадаємо, в інтерв’ю Житомир.info від 6 вересня 2020 мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав про поки що невиконану обіцянку щодо будівництва хоспісу для онкохворих: проєкт уже готовий, але є питання бюджету.

Щодо обіцянки побудувати спортшколу водних видів спорту, також в інтерв’ю Сергій Сухомлин повідомив, що київська фірма, яка стала переможцем тендеру, вкрала кошти: через суди вдалося повернути матеріали, наразі чекають повернення коштів.

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2020 в інтерв’ю мер Житомира Сергій Сухомлин поділився ідеєю створення в приміщенні кінотеатру «Космос» на Польовій дитячого «Експериментаніуму» і тоді пропонувалося винести цей проєкт на участь у Бюджеті участі, проте на загальноміське голосування даний проєкт так і не потрапив.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проєкт партнерство Експериментаніум база водних видів спорту хоспіс  
Матеріали по темі