Політика

Хто балотується в Житомирську міську раду. Частина 2

6 October 2020, 13:43

На сайті Центральної виборчої комісії продовжує оновлюватися інформація щодо партій, які висунули кандидатів у депутати Житомирської міської ради.

5 жовтня були оприлюднені списки трьох партій – ВО «Батьківщина», «Наш край» та Радикальна партія Олега Ляшка, детальніше про них читайте тут.

Список ВО «Свобода» очолює кандидат в мери Житомира Сидір Кізін. З 41 людини лише 14 не є членами «Свободи». У списку є нинішні депутати міської ради від цієї політсили: Сергій Онищук, Геннадій Махорін та Михайло Боровський. Відсутній Олег Черняхович, який зараз очолює фракцію «Свободи» в міській раді. Також до міської ради вирішили балотуватися кілька свободівців, які зараз, як і Кізін, є депутатами обласної ради: Максим Вілівчук, заступник голови облради, та Юрій Бовсуновський. Також балотується до міської ради дружина Бовсуновського Тетяна та невістка Марія.

Партія «Голос» зареєструвала 34 кандидати в депутати міської ради, очолює список претендент на посаду мера Віталій Кирилюк – депутат Житомирської міської ради. Партія веде на вибори підприємців, викладачів та працівників обласних і міських комунальних закладів, зокрема, балотується директор комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді» Максим Вікарчук, заступниця начальника КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Наталія Павлюк, директор КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради Олексій Шавлович. У списку також є депутат обласної ради, голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Віталій Ейсмонт.

Перший номер партії «Європейська Солідарність» - кандидат в мери Людмила Зубко. У списку немає жодного нинішнього депутата міської чи обласної ради, але є кілька посадовців, зокрема – начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев, в.о. начальника управління житлового господарства міської ради Ігор Задорожний, проректор Житомирський медичний інститут Ольга Горай, заступниця директора школи №12 Оксана Журавська, директор Центру професійно-технічної освіти Микола Перелигін. З 41 зареєстрованого кандидата переважна більшість – ФОПи та керівники місцевих підприємств.

Список з 40 кандидатів від партії «За майбутнє» очолює Андрій Дяченко, який балотується в мери. Депутатів міської та обласної рад у списку немає, а посадовці є, зокрема – заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи Житомирської облради Ірина Савенко, директор КУ «Житомирський обласний туристично-інформаційний центр» Василь Кравчук, заступниця начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади Житомирської облради Діна Калтаєва, медичний директор житомирської «Лікарні №1» Андрій Волков, керуючий справами виконавчого комітету Корольовської райради Петро Чеховський. Також від цієї політсили балотується заступник директора Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Леонід Українець та Антон Герговський, який був кандидатом в народні депутати по Житомирському округу №62 на виборах 2019 року.

35 кандидатів веде на вибори партія «Ліва опозиція», список якої очолює директор Житомирського агротехнічного коледжу Микола Тимошенко, перший секретар обкому Компартії. Це партія для тих, хто не може йти на вибори від КПУ, перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко брав участь в конференції обласної організації, яка висувала кандидатів. Депутатів міської та обласної рад у списку немає, а третина кандидатів має поважний вік й вже відсвяткувала своє 60-річчя.

Список партії «Опозиційна платформа – За життя» очолює кандидат в мери Наталія Леонченко – голова фракції Опозиційного блоку в Житомирській міській раді. Серед 34 кандидатів є й інші нинішні депутати міськради від Опоблоку: Василь Кучик, Сергій Колесник, Володимир Тичина. Балотується від цієї політсили й депутат Юрій Юзвинський, який в 2015 році пройшов до міської ради від Об’єднання «Самопоміч» й зараз керує КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира». У списку також є колишній керівник цієї інспекції Юрій Самборський, колишня чиновниця та членкиня виконкому, а зараз директор приватного ЖЕКу Світлана Півоварова, власниця кількох міських автобусних маршрутів Тетяна Іваницька, начальник відділу державного підприємства «Документ» Микола Примачек та Олег Малиновський, який звів будівлю замість зупинки на майдані Перемоги, а на виборах 2015 року балотувався до облради від БПП.

Нагадаємо, 29 вересня Житомирська міська виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати міської ради від партії «Слуга народу» Олега Бабкіна, який мав балотуватися по округу №2. 1 жовтня комісія скасувала реєстрацію кандидата в депутати Житомирської міської ради від партії «Наш край» Миколи Грибана, який мав балотуватися по округу №3. Відповідно до календарного плану, до 6 жовтня комісія приймала рішення про скасування реєстрації кандидата в депутати або на посаду міського голови.

Про 13 кандидатів, які балотуються в мери Житомира на виборах 2020 року, читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, на вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, Житомирська МВК зареєструвала списки кандидатів в депутати від 16 партій і 2 жовтня провела жеребкування – партії отримали порядкові номери у виборчому бюлетені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори партія кандидат міськрада  
Матеріали по темі