Місто

Міська влада знову згадала за реконструкцію майдану Корольова: просить житомирян надавати пропозиції

21 October 2020, 13:51

Житомиряни можуть надати свої пропозиції щодо реконструкції майдану ім. С.П. Корольова

Про це 21 жовтня повідомляє пресслужба міської ради.

«Незабаром майдан Корольова перетвориться на сучасний та функціональний простір. Реконструкцію центральної частини Житомира планують розпочати вже в наступному році. Проєктом передбачено заміну всіх комунікацій, основного та додаткового освітлення, старих плит на гранітні, облаштування сходів, двох пандусів, нових зон відпочинку, автополиву зелених насаджень тощо», - йдеться у повідомленні.

Мешканців Житомирської міської ОТГ закликають висловити свої думки щодо реконструкції центрального майдану, долучившись до опитування (тут).

«Ваші пропозиції важливі задля створення функціональної території на майдані імені С. П. Корольова. І нехай це місце стане улюбленим відпочинку для житомирян та наших гостей», - зазначається на сайті міської ради.

Нагадаємо, в квітні 2020 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало договір на проведення проєктних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт території благоустрою майдану ім. С.П. Корольова в м. Житомирі»: за 530 тис. грн ТОВ «Архітектура плюс дизайн» мало до 30 червня 2020 року зробити проєкт. Зауважимо, що в жовтні 2019 року радник мера Житомира Олександр Черняхович розповідав, що проєкт реконструкції майдану Корольова вже на 90% готовий, є невеликі зауваження до самого проєкту, на експертизу його ще не видавали, але вже розрахунки є, колір плитки вибраний.

Як повідомляв Житомир.info, ескізні проєкти реконструкції майдану Корольова депутатам показували на сесії Житомирської міської ради 28 квітня 2016 року. Про реконструкцію майдану Корольова, яка може початися у 2018 році, на засіданні міськвиконкому 6 грудня 2017 року говорив мер Сергій Сухомлин. В січні 2018 року ці плани підтверджував головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реконструкція майдан Корольова проєкт опитування  
Матеріали по темі