Політика

В Житомирську районну раду пройшли кандидати від дев’яти партій, непрохідна лише «Свобода»

16 листопада 2020, 18:10

В Житомирській районній раді першого скликання будуть представники дев’яти партій.

Результати виборів станом на 16 листопада оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії.

З десяти партій, які висували своїх кандидатів до Житомирської районної ради, прохідний бар’єр у 5% не подолала лише «Свобода».

Найбільші фракції (з 9 депутатів) будуть у партій «Європейська Солідарність» та «Слуга народу», найменша (4 депутати) – у Радикальної партії Олега Ляшка.

Нагадаємо, в укрупнений Житомирський район входять 11 колишніх районів області: Брусилівський, Житомирський, Коростишівський, Любарський, Попільнянський, Пулинський, Радомишльський, Романівський, Хорошівський, Черняхівський, Чуднівський.

З шести округів, по яких обирали депутатів райради, два знаходяться в Житомирській міській ОТГ: округ 1 – Корольовський район, округ 2 – Богунський район та село Вереси. По цих округах до Житомирської районної ради обрані:

округ №1 – Олександр Міщенко (Слуга народу), Оксана Томашевська (Пропозиція), Олег Журба (Пропозиція), Володимир Тичина (Опозиційна платформа – За життя), Юлія Павловська (Європейська Солідарність);

округ №2 – Володимир Палій (Європейська Солідарність), Володимир Виговський (Пропозиція), Людмила Воронова (Слуга народу).

Нагадаємо, Центральна виборча комісія станом на ранок 9 листопада оприлюднила результати виборів депутатів трьох районних рад Житомирської області, в кожній з яких по 42 депутати – Бердичівській, Коростенській та Новоград-Волинській.

Як повідомляв Житомир.info, на сайті ЦВК оприлюднені результати виборів мера Новограда-Волинського – самовисуванець Микола Боровець отримав 18%. У Бердичеві переможцем виборів міського голови з результатом 28,76% став депутат облради від ВО «Батьківщина» Сергій Орлюк, який балотувався під партії «Пропозиція». У Коростені на шостий строк переобрали мера Володимира Москаленка, який балотувався від партії «Наш край» і отримав 38,68% голосів. Мером Житомира у першому турі переобраний Сергій Сухомлин, якого підтримали 51,38% виборців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори райрада депутат результат ЦВК  
Матеріали по темі