Місто

З Житомира знову можна дістатися залізницею до Львова та Харкова: як курсує потяг та працює вокзал

18 November 2020, 19:00

У середу 18 листопада близько 16-ї години на житомирському залізничному вокзалі кілька десятків людей: пасажири чекають на два потяги, які прямують до Львова та до Коростеня. Із 13 листопада Укрзалізниця відновила маршрут пасажирського потягу «Львів-Бахмут», який йде через Житомир. Потяг курсує один раз на три дні.


«Їду на Волинь, додому, поїзд «Бахмут-Львів». Вже не вперше, це другий раз їду в карантин на поїзді. Раніше, коли тільки починався карантин, закрили поїзди і прямого не було. Мені потрібно їхати в Ковель, із Житомира закрили прямий поїзд і мені потрібно було спершу добиратися до Коростеня, а вже з Коростеня – до Ковеля. І, наприклад, в плацкарті є чотири полки, верхні та нижні, було (зайнято) тільки дві, не дозволяли більше, міряли температуру, перевіряли, щоб всі були у масках», - ділиться Тетяна.

«Прямуємо в місто Коростень. Це другий раз ми їдемо, дотримуємось карантину, дистанції. Сьогодні ми їхали, наприклад, то мало людей було в поїзді, це вже плюс, всі у масках захисних, провідники за цим чітко слідкують. Хто дотримується карантину, то це непогано, тому що треба думати, перш за все, за життя, за себе, за оточуючих та за всіх рідних наших», - каже Людмила.

Білет з Житомира до Львова, наприклад, на 21 листопада, коштує від 203,77 грн до 1083,03 грн, а з Житомира до Харкова на 20 листопада – від 206,82 грн до 1192,52 грн, в залежності від класу вагону.

Із залізничної станції «Житомир» як і раніше курсують поїзди до Коростеня, Новограда-Волинського, Фастова та Вінниці.

Приміщення вокзалу досі зачинене, каси працюють лише зовні.

Нагадаємо, з 1 червня 2020 року з Житомира відновили рух приміських поїздів до Фастова та Коростеня.

Як працював залізничний вокзал у серпні цього року - у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, 28 травня 2020 року «Укрзалізниця» заявила про готовність відновити курсування пасажирських поїздів з урахуванням рекомендації МОЗ: у пасажирських вагонах, які прямують до регіонів, де ще не послаблено карантин, реалізовуватиметься 50% місць, тобто в одному купе буде знаходитись не більше двох осіб. З 16 липня квитки почали продавати на 100% місць.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поїзд вокзал Львів Харків залізниця  
Матеріали по темі