Місто

Працівники теплокомуненерго збираються страйкувати у Житомирі та Києві, - мер

3 December 2020, 16:41

Працівники комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» готуються до страйку.

Про це 3 грудня в коментарі Житомир.info сказав мер Сергій Сухомлин.

«Наше теплокомуненерго – єдине комунальне підприємство в Україні, яке підписало мирову угоду з «Нафтогазом». Після цього у виконавчій службі сказали, що потрібне рішення суду, щоб розблокувати рахунки. Ми отримали рішення суду, сьогодні вже пройшло більш ніж два тижні після того, як суд надіслав своє рішення в Державну виконавчу службу для розблокування рахунків, але результатів досі немає. Сьогодні, за моєю інформацією, профком «Житомиртеплокомуненерго» пише заяву про проведення страйку в Житомирі та у Києві – поїдуть страйкувати до Міністерства юстиції. Нам потрібні розблоковані рахунки, щоб виплатити людям зарплату, яку вони не отримують вже четвертий місяць. Кошти на рахунку є, а виплатити ми не можемо», - сказав мер Житомира.

Нагадаємо, в комунальному підприємстві «Житомиртеплокомуненерго» вже три місяці не виплачують зарплату через заблоковані виконавчою службою рахунки.

Як повідомляв Житомир.info, рахунки КП «Житомиртеплокомуненерго» заблоковані з 7 серпня рішенням виконавчої служби, директор підприємства Дмитро Рогожин назвав це рішення заангажованим та незаконним, зауваживши, що арештувати рахунки дуже легко, а зняття арешту – це досить тривала процедура. Сергій Кондратюк пояснював, що у теплокомуненерго дійсно були борги, втім вони були реструктуризовані ще кілька років тому і комунальне підприємство справно їх виплачувало. Під час розгляду на позачерговій сесії Житомирської міської ради 2 вересня питання щодо звернення до президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням втрутитися у ситуацію з арештом рахунків комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго», мер Сергій Сухомлин заявив, що арешт рахунків – це «банальна тупість виконавців і бажання заробити кошти для виконавчої служби».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиртеплокомуненерго зарплата Сухомлни виконавча служба страйк 
Матеріали по темі