Місто

​У Житомирській міській раді розказали, коли приватні маршрутки можна буде відслідковувати на електронних табло та в онлайн-додатку

26 January 2021, 11:39

У Житомирі на зупинках громадського транспорту працюють електронні табло прогнозування, проте станом на 26 січня на них відображається лише інформація по міських тролейбусах, жодних даних про прибуття на зупинку маршрутного транспорту на них немає. Не вдається відслідкувати маршрутки і в онлайн-додатку DozoR.

Як розповів Житомир.info заступник мера Олександр Шевчук, такі незручності – тимчасові: влада міста домовилась з приватними перевізниками на час карантину про певне відтермінування у використанні GPS-трекерів.

«Був оголошений конкурс, визначено оператора системи GPS-моніторингу. Але на час карантину, на час локдауну кожен перевізник повинен сплачувати за користування цією системою 120 грн щомісяця з кожного автомобіля, тому ми вирішили відтермінувати дату. Ми неодноразово збиралися, їм зараз трохи тяжко, ми частково зменшуємо суму на обслуговування», - розповів Олександр Шевчук.

Він зауважив, що таке відтермінування діятиме лише до кінця січня і вже з 1 лютого 2021 увесь громадський транспорт буде доданий до системи і його можна буде відслідкувати на електронних табло та в онлайн-додатку.

«Це тільки на час локдауну. І вже з 1 лютого ми плануємо запустити увесь громадський транспорт без виключення: і комунальний, і приватних перевізників в систему, де ми зможемо бачити всі транспортні засоби. На сайті Житомирської міської ради є посилання на Dozor і Транспорт Житомира, де відображено комунальний транспорт, і найближчим часом там з’явиться увесь громадський транспорт, який працює в місті», - пояснив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 18 березня 2020 року в Житомирській міській раді оголосили конкурс, щоб визначити підприємство, яке буде впроваджувати систему GPS-моніторингу транспорту. На конкурс подала заявку лише одна компанія.

5 серпня 2020 Житомирський міськвиконком затвердив результати конкурсу з визначення єдиного оператора системи GPS-моніторингу для громадського транспорту та доручив КП «Житомиртранспорт» укласти договір з переможцем – ТОВ «Дозор Україна». Після цього житомиряни мали б змогу знову відстежувати усі міські маршрути в одному мобільному додатку, на сайті Dozor або ж на зупинках.

Як повідомляв Житомир.info, на початку 2020 більшість житомирських перевізників відімкнули GPS-трекери чи перейшли на іншого оператора, який показує рух транспорту лише на своєму сайті. У березні 2020 року у міській раді пояснили, чому більшість маршруток не відображається на електронних табло, що знаходяться на зупинках, та де можна відстежувати транспорт в онлайн-режимі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: GPS-трекер моніторинг маршрутка перевізник електронне табло Дозор DozoR 
Матеріали по темі