Влада

​У Житомирі створили робочу групу, яка координуватиме дії з впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа»

26 січня 2021, 12:42

У Житомирській міській раді створили робочу групу з питань впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа».

Про це йдеться у розпорядженні Житомирського міського голови Сергія Сухомлина №50 від 25 січня 2021 року, оприлюдненому на сайті міськради.

З метою загальної координації дій учасників та зацікавлених сторін щодо впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа» («Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Водонапірна башта» (охоронний №17) по вул. Пушкінська, 24 в м. Житомирі») в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядами Німеччини та Швейцарії, відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Створити робочу групу з питань впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа» згідно з додатком. 2. Визначити, що голова робочої групи уповноважений надавати рекомендації, які є обов’язковими до розгляду особами, яким вони адресовані», - йдеться у розпорядженні міського голови.

Скріншот додатку до розпорядження міського голови

Нагадаємо, у грудні 2020 водонапірна вежа в Житомирі перетворилась на артпростір. Фоторепортаж тут.

Як повідомляв Житомир.info, у 2020 в Житомирі планували провести реконструкцію, на яку з бюджету мали виділити 6,5 млн грн,

Проте через відсутність фінансування реконструкцію так і не почали. Втім, небайдужі житомиряни вирішили самотужки навести лад в приміщенні, аби там можна було проводити культурні заходи. Німецька урядова компанія GIZ виділила близько 1 тис. євро матеріалами, обладнанням та інвентарем і завдяки волонтерам у водонапірній вежі прибрали та облаштували артпростір.

Якою була водонапірна вежа рік тому, дивіться у фоторепортажі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водонапірна вежа робоча група  
Матеріали по темі