Влада

Голова облради призначив новим керівником Тетерівського будинку-інтернату члена житомирської «Батьківщини»

5 April 2021, 15:19

Новим керівником Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради призначили Володимира Мазяра.

Розпорядження про це призначення та про звільнення попереднього керівника Олександра Поліщука голова облради Володимир Федоренко підписав 2 квітня, оприлюднили їх на офіційному сайті вдень 5 квітня.

«Призначити Мазяра Володимира Станіславовича виконуючим обов’язки директора Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради тимчасово, з 05 квітня 2021 року до призначення керівника обласною радою. Підстава: заява Мазяра В.С. від 29.03.2021», - йдеться у документі.


Джерела Житомир.info повідомляли, що призначення нового керівника будинку-інтернату лобіював голова фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Кропачов. Зазначимо, що на місцевих виборах 2020 року Володимир Мазяр балотувався до Житомирської районної ради від ВО «Батьківщина». В інформації про кандидата вказано, що він народився 19.07.1980 р. в Житомирі, має вищу освіту, є членов політичної партії ВО «Батьківщина», на час реєстрації кандидатом в депутати працював заступником директора табору «Орлятко» - комунального закладу Житомирської обласної ради, який знаходиться в селі Левків. Також є інформація, що Мазяр зареєстрований як ФОП, основний вид діяльності – оптова торгівля м'ясом і м'ясними продуктами.


Фото з Facebook Володимира Мазяра

Нагадаємо, колектив комунальної установи «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради звернувся до голови облради Володимира Федоренка з проханням залишити на посаді керівника закладу Олександра Поліщука, який з 2 квітня 2019 року був призначений в.о. директора. Зазначимо, що в розпорядженні причина звільнення не вказана.


Як повідомляв Житомир.info, 6 вересня 2018 року директора Тетерівського дитбудинку-інтернату Олега Гончарова було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Здійсненні незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з метою експлуатації її праці (найм), використовуючи уразливий стан, вчиненої відносно декількох осіб, з використанням свого службового становища, за попередньою змовою групою осіб). 26 вересня 2018 року пресслужба Житомирської облради повідомила про те, що директора КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» відсторонено від займаної посади на період досудового розслідування. Справу Олега Гончарова, якого обвинувачують в торгівлі людьми, з березня 2020 року розглядає Корольовський районний суд м.Житомира, чергове засідання призначене на 20 квітня 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інтернат облрада Мазяр Тетерівський інтернат призначення "Батьківщина" 
Матеріали по темі