Місто

У Житомирі виконком затвердив переможців культурно-мистецьких проєктів, між якими розподілять пів мільйона бюджетних коштів

21 квітня 2021, 13:21

На черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради, що відбулось 21 квітня, затвердили перелік організацій-переможців культурно-мистецьких проєктів, між якими розподілять пів мільйона бюджетних коштів.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«Фінансова підтримка на реалізацію проєктів громадських організацій передбачена Комплексною цільовою програмою «Культурний простір Житомирської міської територіальної громади» і складає в 2021 році 500 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій нагадала, що загалом на розгляд комісії був поданий 31 проєкт громадських організацій.

«Конкурсна комісія працювала з 8 лютого по 9 квітня поточного року, проведено п’ять засідань. На розгляд комісії було подано 31 проєкт громадських організацій. Представники громадських організацій публічно захищали свої проєкти перед членами конкурсної комісії. За результатами прослуховування члени комісії провели оцінювання конкурсних пропозицій відповідно до критеріїв, визначених Положенням про конкурс громадських ініціатив в галузі «Культура», та склали рейтинг конкурсних пропозицій», – розповіла Ілона Колодій.

500 тис. грн бюджетних коштів, за результатами конкурсу, розподілять між 10 громадськими організаціями.

Скріншот таблиці з сайту міської ради

Нагадаємо, 13 квітня пресслужба Житомирської міської ради інформувала, що переможцями конкурсу стали 11 громадських організацій. Отже, до затвердженого списку проєктів-переможців не потрапив І Міжнародний дистанційний конкурс імені Е. Гріга ГО «Всеукраїнське товариство Едварда Гріга».

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2020 року визначили 10 громадських організацій, культурні проєкти яких збиралися профінансувати з міського бюджету. Але в червні 5 з цих проєктів відмінили у зв’язку з карантином.

7 квітня 2021 на виконкомі заслухали звіти громадських організацій, які у попередньому році отримали фінансову підтримку з міського бюджету на реалізацію соціально-культурних проєктів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: культурний проєкт конкурс фінансування ГО  
Матеріали по темі