Місто

​Житомирські пенсіонери вистоюють величезні черги, щоб подати показники газових лічильників

6 травня 2021, 13:58

Величезна черга, сотня пенсіонерів і штовханина біля входу – так 6 травня житомиряни намагаються подати показники газових лічильників в клієнтському просторі АТ «Житомиргаз». Більшість споживачів - це люди пенсійного віку і, за їх словами, подати показники онлайн вони не можуть. Тому прийшли сюди, але за кілька годин тут сформувалась велика черга.

«Я дзвоню вже да, чи три дні. Приходжу сюди, а на дверях висить, що весь час у них вихідні, а 6 та 7 травня вони працюють. Я сюди прийшла. Ці всі люди в масках стоять, вони старі, а тут вірус. Це треба людей скупчувати? За церкву сказали, щоб люди не йшли, а тут? Це хуже церкви. Вони ж знаєте скільки будуть стоять?», - обурюється житомирянка Ніна.


Люди кажуть: намагались додзвонитись до компанії, щоб подати показники телефоном, але - безрезультатно.

«Почепіть скриньку, люди тут скинуть показники і не буде людей. Це ж усі стоять, щоб подати показники, усього два слова. По телефону додзвонитись неможливо. Ні мобільний, ні стаціонарний, ніякий. Ну, як так? Почепіть скриньку, я вкину і піду. Це ж всі люди з показниками, всі», - каже житомирянка Світлана.

«Йде виклик, раз і відключили. І так весь час. У нас зайняті оператори - отака відповідь», - каже житомирянин Віталій.

Передати показники лічильників можна онлайн, але наразі з цим також є певні складнощі. В прес-службі АТ «Житомиргаз» зазначили, що технічний збій невдовзі виправлять.

«Ми приносимо вибачення за тимчасові незручності. Зараз дійсно багато користувачів онлайн-сервісу зіткнулися зі складнощами при передачі показників лічильників. Хочу сказати, що контролери газорозподільних компаній вже розпочали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показань. Дійсно передати показники вдається не всім, але дехто передає їх успішно. Передавати показники потрібно з 1 по 5 число щомісячно. Якщо вам цього місяця не вдалося з технічних причин, збою точніше, передати показники, контролер обов'язково вирівняє показники зовсім скоро», - зазначила фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою АТ «Житомиргаз» Катерина Латій.

Нагадаємо, ТОВ «Житомиргаз Збут» повідомило ціну на природний газ для населення за тарифами «Твій газ Річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ Місячний», які почнуть діяти з 1 травня 2021 року.

В січні поточного року Уряд встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр, вона мала діяти з 1 лютого по 31 березня 2021 року. Тако ж в січні Антимонопольний комітет України розпочав справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення, в списку було і ТОВ «Житомиргаз Збут».


Як повідомляв Житомир.info, власником ТОВ «Житомиргаз Збут» є АТ «Оператор Газорозподільної Системи "Житомиргаз"», голова правління якого Валентин Ющенко в 2020 році отримав 3 млн 041 тис. 427 грн зарплати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиргаз показники послуги черга  
Матеріали по темі