Місто

​У Житомирі за пів мільйона відкоригують проєкт реконструкції західної трибуни стадіону «Полісся»

18 травня 2021, 15:15

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації 14 травня уклав угоду з ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн» на коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Центральний стадіон в місті Житомирі. Реконструкція Західної трибуни» вартістю 478,2 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

За умовами договору до 1 грудня поточного 2020 року ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн» має виконати 5 етапів робіт: 1 - отримання технічних умов, 2 - складання завдання на проєктування, 3 - топографо-геодезичні матеріали, 4 - проєктна документація стадії «Робочий проєкт», 5 - замовлення та проходження експертизи проєктної документації.

Очікувана вартість закупівлі становила - 480 тис. грн. Конкуренцію на торгах ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн» склала фірма ТОВ «Астерія+», запропонувавши дешевшу цінову пропозицію - 434 тис. грн. Однак замовник відхилив дану пропозицію, зокрема через поданий учасником кваліфікаційний сертифікат Куліковської О.С. без свідоцтва про підвищення кваліфікації.

14 травня департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації уклав договір з ТОВ «Архітектура Плюс Дизайн».


ТОВ «Архітектура плюс дизайн» - зареєстрована в Житомирі по вулиці Довженка. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері архітектури, статутний капітал - 11,8 тис. грн. До 2017 року власниками ТОВ «Архітектура плюс дизайн» були Світлана Сухомлин (дружина мера Житомира) та Олександр Рабінович. Наразі власниками фірми є Чудовська Наталія, Чудовська Кіра Чудовська Ольга та Микола Кашич (до лютого 2021 року співвласницею фірми була Ольга Бронштейн - головна архітекторка Житомира).

Нагадаємо, що 1 квітня 2021 року під час брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про хід робіт на центральному стадіоні «Полісся» в Житомирі. Він повідомив, що існує окремий проєкт з реконструкції західної трибуни, який на сьогодні не завершений. Цей проєкт включає в себе реконструкцію самої трибуни, підтрибунних приміщень, легкоатлетичного манежу та допоміжних приміщень, внутрішніх інженерних мереж. Також до складу проєкту входить капітальний ремонт зовнішніх туалетів, вхідної арки та частковий благоустрій території. За словами Віталія Бунечка, доки все не буде виконано, здати в експлуатацію західну трибуну неможливо.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція центрального стадіону «Полісся» тривала більше 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня того ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 2020 року голова ОДА та підрядник обіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».

17 лютого 2021 вболівальники житомирського «Полісся» влаштували акцію «Бунечка - човпти!» під стінами ОДА. У відповіді на запит народних депутатів голова ОДА 19 лютого повідомив, що реконструкція «Полісся» вже має кошторисну вартість 204,4 млн грн, а для отримання стадіоном третьої категорії згідно з Регламентом ФФУ треба робити окремий проєкт, орієнтовна вартість робіт – майже 100 млн грн. Департамент регіонального розвитку ОДА 22 лютого 2021 року уклав угоду з ТОВ «Проспект-проект», яка за 330 тис. грн мала зробити коригування проєктної документації по об'єкту: «Реконструкція футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону по вул. Фещенка-Чопівського, 18 в м. Житомирі».

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон "Полісся" реконструкція західна трибуна проєкт  
Матеріали по темі