Місто

На початку жовтня у Житомирі встановлять перших 20 терміналів для поповнення е-квитка

28 вересня 2021, 13:46

На цьому тижні у Житомирі почнуть встановлювати програмно-технічні комплекси самообслуговування для поповнення «єдиного квитка». Наразі подібний термінал встановлений на зупинці біля Житомирської міської ради.

Скільки та де саме їх встановлять, 28 вересня журналістам Житомир.info розповів начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

Він зазначив, що термінали будуть з логотипом «транспорт Житомира» та підсвіткою, а також показав один з варіантів дизайну.

«На цьому тижні почнеться встановлення перших 20 терміналів на зупинках громадського транспорту. Ми зараз говоримо про центральні зупинки, на першому етапі 20 зупинок: вулиці Бердичівська, Київська, Театральна, Перемоги, Покровська, Чуднівська та Вітрука – це п'ять основних наших артерій. Далі – на другорядних вулицях, де є транспортно-пересадочні вузли. Наразі залишилося погодити дизайн. Тобто фізично вони готові до монтажу опорної частини, можливо, сьогодні-завтра ми погодимо дизайн, кольорову гаму. В ідеалі – з понеділка (4 жовтня) ми матимемо плюс 20 терміналів», – говорить начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.


За словами начальника управління, згодом послуг, які можна отримати через термінал, стане більше.

«Поки можна поповнити транспортну карту. Зважаючи на те, що у цьому терміналі є NFС-модуль, на перспективу ми зможемо змінювати пакет послуг. Якщо у людини є місячний проїзний, «зашитий» на тролейбус, вона зможе у цьому терміналі змінити його на звичайний «гаманець». Після того, як пройде оновлення системи, яке ми очікуємо протягом двох місяців, один з моментів і модулів є поповнення «Приват24», «Ощад24», – каже Костянтин Підпокровний.

Виготовляти, встановлювати та обслуговувати термінали буде приватне підприємство за власний рахунок, запевнив Костянтин Підпокровний.

«Ні кошти КП «Житомиртранспот», ні бюджетні кошти не використовувались. Тобто приватне підприємство, яке облаштовує ці термінали за власний рахунок, воно і виготовляє ці термінали», – говорить начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.

Загалом до кінця 2021 року у місті мають встановити 53 комплекси самообслуговування для поповнення «єдиного квитка».

Нагадаємо, у березні 2021 року виконком погодив встановлення терміналів самообслуговування для поповнення е-квитка.

Як повідомляв Житомир.info, в травні 2020 року на зупинці біля Житомирської міської ради встановили перший термінал,в якому можна поповнити транспортну картку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: е-квиток єдиний квиток транспорт проїзд квиток виконком Підпокровний  
Матеріали по темі