Місто

​У перший день зими житомирські комунальники оголосили тендер з прибирання снігу на 1 млн грн

1 December 2021, 13:20

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради оголосило тендер на послуги з прибирання снігу в зимовий період. Очікувана вартість закупівлі - 1 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 1 грудня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, підрядник надаватиме послуги до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування: 500 тис. грн з місцевого бюджету та 500 тис. грн з власного бюджету (кошти від господарської діяльності підприємства).

У технічній специфікації зазначається, що переможець тендеру має очищувати проїжджі частини дороги від снігу автогрейдером, трактором з плужно-підмітальним обладнанням,спеціальною машиною для розкидання протиожеледної суміші та очистки доріг, навантажувати сніг на вантажні автомобілі та вивозити його.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради приймає тендерні пропозиції до 17 грудня, аукціон запланований на 20 грудня 2021 року.

Нагадаємо, у ніч на 1 грудня 2021 в Житомирській області випав мокрий сніг. На дорогах Житомирської області працювало 64 одиниці техніки, комунальники використали майже 750 тонн протиожеледної суміші.

Як повідомляв Житомир.info, вже в липні 2021 року КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради готувалось до зими: купили піску та солі на загальну суму 4,5 млн грн.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 26 жовтня 2021 року опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Асфальт Плюс» на послуги з механізованого прибирання шляхопроводів в зимовий період. Вартість послуг з прибирання снігу до кінця 2021 року склала 90 тис. грн. Вже 12 листопада замовник підписав угоду з ТОВ «Асфальт Плюс».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сніг прибирання снігу дорога УАШ тендер  
Матеріали по темі