Місто

​У Житомирі з бурхливим обговоренням відбулось засідання конкурсної комісії на посаду директора ліцею №25: заслухали презентації кандидатів

12 January 2022, 17:06

У Житомирі 12 січня відбувся черговий етап конкурсу на посаду директора ліцею №25. Після виступів представників громадськості, батьківського комітету та педагогічного колективу конкурсна комісія дочекалась кворуму та заслухала публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу від обох кандидатів: депутатки Житомирської міської ради від фракції «Слуга народу», вчительки біології школи № 28 Лідії Чередніченко та керівника гуртків, методиста в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Івана Денисюка.

На початку засідання заступниця голови комісії Галина Шиманська заявила, що роботу комісії саботують.

«Я сьогодні хочу констатувати, що засідання комісії не має повноважної сили тому що немає кворуму, має бути шість представників комісії, а в нас є лише чотири. 30 числа я у всіх просила вибачення, що ми не спрацювали і показали свою недієздатність, а сьогодні, як заступник голови комісії, я заявляю про те, що хтось саботує роботу комісії, хтось свідомо затягує роботу комісії і робить все для того, щоб протягнути час до 20 числа і з 22 числа анулювати конкурс. Це моя суб’єктивна думка, можливо, я помиляюся, але так не має бути. Нам громада делегувала такі повноваження, а ми ставимо свої особисті інтереси вище інтересів громади», - зазначила Галина Шиманська.

Однак, згодом кворум для роботи комісії таки зібрався. Після тривалого обговорення та виступів представників громадськості, які вимагали провести прозорий та відкритий конкурс і обурювались, чому до презентації допустили кандидатку Лідію Чередніченко, яка за ситуативні завдання отримала 0 балів, комісія продовжила роботу. Першочергово вирішила створити робочу групу, яка вивчить питання законності оцінювання попереднього етапу конкурсного відбору.

Зазначимо, що відповідно до Положення про конкурс переможцем конкурсу не може бути особа, яка набрала менше 7 балів за підсумками оцінювання тестування та менше 5 балів за підсумками оцінювання ситуаційних завдань. Лідія Чередніченко подала апеляцію на попереднє рішення конкурсної комісії.


Кандидати по черзі провели презентацію стратегії розвитку навчального закладу та відповідали на питання членів комісії.

Кожен член комісії оцінював презентацію кандидата та відповіді на питання за 10 - бальною шкалою. Оцінки додавались і ділилися на 6, в результаті вивели середню оцінку за презентації та оцінили відповіді.

За презентацію та відповіді на питання Лідія Чередніченко отримала середній бал – 7.5 Іван Денисюк за презентацію отримав – 8 За відповіді на питання – 5.7. Загалом за результатами цього етапу Лідія Чередніченко отримала 15 балів, Іван Денисюк – 13.7.

Однак, таке рішення не задовольнило громадськість і мітингувальники знову прийшли висловити своє обурення конкурсній комісії.

У результаті вирішили 13 січня провести засідання новоствореної робочої групи, а 14 січня – засідання конкурсної комісії, на якому планують встановити остаточні результати конкурсу.

Нагадаємо, у Житомирі 30 грудня мав відбутися черговий етап конкурсу на посаду директора ліцею №25. Однак засідання не відбулося – не було кворуму: у пресцентр міської ради прийшли голова та лише двоє членів комісії.

Як повідомляв Житомир.info, у 22 грудня 2021 року в житомирському ліцеї № 25 провели зустріч з кандидатами на посаду директора, один з яких дуже не подобається батькам учнів.

24 грудня 2021 року на сесії Житомирської міської ради голова фракції ОПЗЖ, депутат Наталія Леонченко заявила, що у секретаря міської ради Віктора Клімінського, який очолює комісію, що визначає переможця конкурсу на посаду директора житомирського ліцею №25, можливий конфлікт інтересів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ліцей №25 конкурс директор вакансія засідання комісія презентація  
Матеріали по темі