Місто

​У сквері на Київській в Житомирі, де збираються робити реконструкцію, впало дерево

17 January 2022, 09:45

На вихідних у сквері на розі Київської та Князів Острозьких у Житомирі впало дерево. Очевидно, причиною стали сильні пориви вітру, який бушував у місті з п’ятниці, 14 січня. Станом на ранок 17 січня, впавше дерево вже розпиляли на окремі частини.

Зазначимо, що у цьому сквері, де раніше розташовувався бюст Шелушкова, міська влада планує провести реконструкцію. Так, 11 січня 2022 управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило про проведення тендера: замовляють проєктні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт території благоустрою скверу на розі вулиць Князів Острозьких та Київська». Очікувана вартість закупівлі 100 тис. грн. Переможця планують визначити уже до кінця поточного місяця. Проєкт капремонту скверу має бути готовий до кінця березня 2022.

Скриншот з ресурсу ProZorro

Нагадаємо, у липні 2021 на сайті ProZorro оголосили про закупівлю послуг з виготовлення проєктних робіт по трьох скверах. В одному з тендерів щодо скверу на вулиці Князів Острозьких помилилися, переплутавши вулицю Грушевського з Київською, тому його скасували. У новому тендері мова вже йшла про сквер на розі Князів Острозьких і Грушевського.

«Виявили помилку - оголосили закупівлю на вулиці Київська - Князів Острозьких замість вулиці М. Грушевського - Князів Острозьких. Це технічна помилка, ми зараз її виправимо», - сказав тоді начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році на місці пам’ятника Шелушкову в Житомирі хотіли встановити погруддя Народного артиста України, поета, композитора, головного диригента Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» Івана Сльоти.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер дерево Князів Острозьких Київська реконструкція  
Матеріали по темі