Місто

В Житомирі почали громадське обговорення впливу на довкілля автостоянок біля нового торгового центру на Богунії

25 January 2022, 10:33

У Житомирі почали громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля облаштування автостоянок на 760 місць в рамках «Нового будівництва торговельного комплексу по вул.Богунській та пр.Миру».

Відповідне оголошення 24 січня 2022 року оприлюднили на сайті міської ради.

В оголошенні зазначається, що ТОВ «Епіцентр-К» будує торговельний центр загальною площею 18 тис. кв.м та відкриті стоянки для автомобілів загальною площею до 1,65 га (29 машино-місць для розміщення легкових автомобілів персоналу та 731 машино-місце для легкових автомобілів відвідувачів на території комплексу).

«Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації», - зазначається в оголошенні.

Нагадаємо, у Житомирі на місці панчішної фабрики ТОВ «Епіцентр К» будує торговельний комплекс, в листопаді 2021 року ще розробляли проєктну містобудівної документації.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2021 року у місті з’явилися чутки, що фабрику планують продати, які згодом підтвердилися. Тоді на фабриці пояснили, що приміщення та підприємство продають окремо. 31 березня 2021 року в коментарях Житомир.info керівництво ПрАТ «Екотекстиль» пояснило, що відбувається на панчішній фабриці. У жовтні на проспекті Миру почали зносити приміщення панчішної фабрики, де більше ніж 80 років виготовляли житомирські шкарпетки, а панчішне виробництво переїхало в будівлю колишньої музичної фабрики по вулиці Жуйка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Епіцентр панчішна фабрика автостоянка довкілля обговорення  
Матеріали по темі