Місто

Біля “Спартак Арени” за 6 млн грн збираються відремонтувати спортмайданчик житомирської школи з футболу

26 January 2022, 13:40

У Житомирі оголосили тендер на реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям «СДЮШОР» з футболу «Полісся» Житомирської міської ради, що знаходиться на території "Спартак Арени".

Про це йдеться в закупівлі, оголошеній 25 січня на ресурсі ProZorro.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію спортивного майданчика зі штучним покриттям «СДЮШОР» з футболу «Полісся» Житомирської міської ради. Очікувана вартість робіт - 5,9 млн грн.

За умовами тендерної документації, підрядник має відреконструювати спортивний майданчик по вулиці Князів Острозьких, 79-а до 1 вересня 2022 року. Джерело фінансування - державний бюджет України.

За умовами технічного завдання, переможець торгів має провести демонтажні роботи, земляні роботи, роботи зі штучного покриття футбольного поля, встановити дворядну трибуну на 52 місця, ворота для мініфутболу, сітку для футбольних воріт, металеву огорожу.

Тендерні пропозиції управління капітального будівництва приймає до 10 лютого, аукціон запланований на 11 лютого 2022 року.

Зазначимо, що за виконання проєктних робіт з реконструкції спортивного майданчика зі штучним покриттям «СДЮШОР" з футболу «Полісся», УКБ заплатило Житомирській філії ДП «Державний науково-дослідний та проєктно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція» 49,4 тис. грн.

Нагадаємо, у 2018-2019 роках на стадіоні "Спартак" в Житомирі тривала реконструкція. Оновлений стадіон з новою назвою "Спартак Арена" відкрили 22 серпня 2019 року футбольним матчем турніру пам'яті Дмитра Рудя.

Як повідомляв Житомир.info, житомирська фірма «Комунальник» з березня 2018 року проводила реконструкцію стадіону «Спартак». Після змін та коригування проєкту вартість реконструкції стадіону станом на 15.08.2018 становила 45 млн 577 тис. 888 грн.

Який вигляд реконструкція стадіону мала навесні 2020 року з висоти пташиного польоту, дивіться тут.

У липні 2019 мер Житомира провів екскурсію стадіоном «Спартак» і розповів, коли чекати відкриття.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортмайданчик СДЮШОР футбол Спартак Арена реконструкція  
Матеріали по темі