Місто

Тендер на реконструкцію аеродрому в Житомирі за 780 млн грн виграла фірма з турецькими засновниками

26 January 2022, 14:30

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі вартістю 780 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 23 грудня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, реконструювати аеродромний комплекс, що розташований в Житомирі по вулиці Авіаторів, 9, підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування: кошти з місцевого бюджету та державного бюджету України.

У технічному завданні вказано, що переможець торгів має провести підготовчі та земляні роботи, роботи з водовідведення та зовнішнього електроосвітлення, улаштувати нове покриття на штучній злітно-посадковій смузі, світлосигнальне обладнання та інше.

Очікувана вартість закупівлі становила - 800,6 млн грн. Конкурентом на торгах ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» виступило ТОВ «Ростдорстрой», запропонувавши цінову пропозицію у 782 млн грн.

26 січня управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» зареєстроване в Києві по вулиці Саперно-Слобідська. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 2,2 млн грн. Власниками фірми є громадяни Туреччини Іхсан Четінджевіз та Онур Четінджевіз, а також львів'янин Олег Фаріон.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію аеродромного комплексу замовник провів з третього разу.

18 червня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі становила - 476,3 млн грн. Однак 1 серпня цей тендер замовник відмінив через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. 13 серпня управління капітального будівництва Житомирської міської ради вдруге оголосило тендер на реконструкцію аеродромного комплексу в Житомирі. Очікувана вартість закупівлі вже становила 800,6 млн грн. Свої пропозиції на участь у тендері подало три фірми: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ПП «Автомагістраль» та ТОВ «Ростдорстрой», але і його відмінили через недопуск до оцінки тендерних пропозицій жодного з трьох учасників.

23 листопада втретє був оголошений тендер з реконструкції аеродромного комплексу за 800 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 2 вересня 2020 року депутати проголосували за прийняття у комунальну власність міської ОТГ частини майна житомирського аеропорту та проєктної документації на реконструкцію аеродромного комплексу. 7 жовтня 2020 створена за дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля комісія визнала аеропорт «Житомир» готовим для здійснення міжнародних перевезень.

24 грудня 2020 року, коментуючи визначення обсягу фінансування на 2021 рік реконструкції аеродромного комплексу в Житомирі на вул.Авіаторів, 9 в розмірі 500 млн грн, Сергій Сухомлин висловив сподівання, що в 2021 році на реконструкцію аеропорту «Житомир» виділять з державного бюджету 300 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аеропорт аеродром злітна смуга реконструкція тендер УКБ Онур  
Матеріали по темі