Місто

​У Житомирі за 3,5 млн грн відремонтують частину вулиці Параджанова зі шляхопроводом

21 February 2022, 15:49

За 3,5 млн грн у Житомирі відремонтують частину вулиці Параджанова – ділянку, яка не потрапила до капітального ремонту, що завершився у 2020.

Нагадаємо, восени 2018 року на вулиці Параджанова (від перехрестя з Київським шосе) розпочався капітальний ремонт, який тривав до липня 2020 року. Ремонт на цій ділянці фінансувався за кошти Державного дорожнього фонду і коштував він – 28,5 млн грн.

Сьогодні, 21 лютого 2022 року, на цій ділянці ям або тріщин не видно. За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, по завершенню зими ділянку будуть обстежувати, якщо будуть виявлені дефекти, їх виправлять по гарантійному договору.

«Це був капітальний ремонт з заміною бортів. Впевнений, що там є гарантія, як мінімум 10 років. Під час весняного обстеження, якщо там є недоліки, будемо викладати в письмовій формі, і будемо звертатися до замовника капітальних робіт. Замовником була обласна державна адміністрація», - говорить заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Цього року планують відремонтувати частину вулиці, на якій не були проведені роботи. На цій ділянці ситуація жахлива, вздовж дороги чимало ям. У міській раді кажуть, коли потепліє, тут розпочнеться ремонт асфальту.

«На вулиці Параджанова плануємо робити поточний ремонт – це частина, яка не підпадає під капітальний ремонт позаминулого року. Якщо бути точнішим – це наш шляхопровід на вулиці Параджанова. Він зараз у незадовільному стані, він був обстежений. Орієнтовна площа, яку потрібно відремонтувати – це 9 тис. кв. метрів, а вартість близько 3,5 млн грн. Попередньо плануємо виконати ці роботи при настанні сприятливих погодних умов, щоб середньодобова температура була +15, і силами КП «УАШ», - розповідає Олександр Шевчук.

За його словами: на ділянці планують замінити верхній шар асфальту, на це може піти близько двох тижнів, і рух перекривати не планують, також частково відремонтують тротуар.

«Попередньо плануємо замінити верхній шар дорожнього покриття на ділянці, де завершується капітальний ремонт і, враховуючи шляхопровід, це найпроблемніша ділянка. В об'ємі є невелика кількість тротуарів, приблизно до 1 тис. кв. метрів, будуть відремонтовані картами тротуар. У частині, де ми виходимо зі шляхопроводу у бік вулиці Корольова, є проблема, це ще позаминулого року після капітального ремонту, є частина тротуарів, які теж треба відновити», - каже заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, цього року на поточний ремонт доріг у Житомирі планують витратити 48,5 млн грн. Які вулиці у Житомирі планують відремонтувати у 2022 році дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, з 2018 року 600 метрів вулиці Параджанова в Житомирі ремонтували за кошти дорожнього фонду облдержадміністрації. Рішення про передачу ОДА функцій замовника на ремонт вулиці ухвалили на виконкомі Житомирської міської ради 20 червня 2018. Вартість проєкту складала 28,5 млн грн.

Займалась ремонтом підрядна компанія «ALKE». У квітні 2019 компанію «ALKE» попередили про розірвання угоди, а в червні – про штраф за невчасне виконання робіт. Терміни змінювали ще кілька разів.

Наприкінці листопада 2019 у Житомирській ОДА розповідали, що капремонт Параджанова уже майже завершили: залишилось лише обладнати «острівці безпеки».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Параджанова шляхопровід ремонт дорога асфальт  
Матеріали по темі