Влада

Суд зобов’язав Житомирську ОДА поновити Парфентієву на посаді начальника управління культури і виплатити їй 814 тис. грн

22 September 2022, 15:47

Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов колишньої начальниці управління культури та туризму Тетяни Парфентієвої до облдержадміністрації щодо визнання протиправним та скасування розпорядження голови ОДА від 27.01.2020 року, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Відповідне рішення було ухвалене судом 6 вересня 2022 року і оприлюднене 20 вересня.

Тетяну Парфентієву, яка зараз працює заступником Новогуйвинського селищного голови, мають поновити на посаді начальника управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації з 28 січня 2020 року.

Крім того, ОДА зобов’язали виплатити Парфентієвій середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 28.01.2020 по день ухвалення судового рішення в сумі 814 тис. 178,48 грн.

«Рішення суду в частині поновлення ОСОБА_1 на посаді та стягнення середнього заробітку у межах суми стягнення за один місяць допустити до негайного виконання», - зазначається в рішення суду.

А повністю рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Скріншот з рішення суду

Нагадаємо, Тетяна Парфентієва судиться з Житомирською ОДА за поновлення на посаді з березня 2020 року: рішенням від 17 вересня 2020 року суд відмовив у задоволенні позову ексначальниці управління культури, постановою від 26 січня 2021 року Сьомий апеляційний адміністративний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін. Але Верховний суд постановою від 26 травня 2022 року направив справу на новий розгляд до Житомирського окружного адміністративного суду.

Після звільнення Тетяна Парфентієва стала на облік у центрі зайнятості. В 2020 році колишня начальниця управління культури стала депутатом Житомирської обласної ради від партії «Європейська Солідарність».

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про нову структуру облдержадміністрації, за якою було створено новий департамент культури, молоді та спорту, шляхом об’єднання двох управлінь: управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту і управління культури та туризму. Розпорядженням від 15 лютого 2022 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив нову структуру облдержадміністрації, зокрема, департамент культури, молоді та спорту розділили на два управління: управління культури та туризму і управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. 1 червня 2022 року колективу управління культури та туризму представили нового начальника - колишнього мера Баранівки Анатолія Душка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Парфентієва звільнення суд ОДА 
Матеріали по темі