Влада

Конкурсна комісія визначила переможця на посаду директора міського культурно-спортивного центру Житомирської міськради

6 October 2022, 11:59

Конкурсна комісія 4 жовтня визнала Оксану Крук переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Міський культурно-спортивний центр» Житомирської міської ради.

Відповідний протокол засідання комісії оприлюднений 5 жовтня на сайті міської ради.

Нагадаємо, претендентів на посаду було двоє, за підрахунками балів Людмила Дорожинська набрала 8,72 бала, Оксана Крук – 9,13.

«За результатами засідання конкурсної комісії визнати переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Міський культурно-спортивний центр» Житомирської міської ради Крук Оксану Анатоліївну», - йдеться у протоколі.

Оксана Крук працює керівником комунального закладу «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради: у вересні 2018 року конкурсна комісія Житомирської облради рекомендувала призначити директором комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Оксану Крук, яка на той час була в. о. директора цього закладу. Рішення про призначення ухвалили на сесії облради 25 жовтня 2018 року – контракт укладений по 24 жовтня 2023 року. В червні 2019 року заклад змінив назву на «Табір «Орлятко», а Оксана Крук стала в.о. директора. Зауважимо, що Оксана Крук відома житомирянам як ведуча популярної дитячої програми «В гостях у Ксені», яка тривалий час виходила на обласному телебаченні.


Скріншот з протоколу

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням від 9 вересня 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин затвердив склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора міського культурно-спортивного центру: заступниця мера Житомира Марія Місюрова, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, представник МКСЦ Алла Буніс та чотири депутатки міської ради. 14 вересня оголосили конкурс на посаду директора міського культурно-спортивного центру міської ради, документи від кандидатів приймали десять днів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс директор міський культурно-спортивний центр вакансія МКСЦ Крук 
Матеріали по темі