Місто

McDonald’s відновлює роботу в Житомирі

28 October 2022, 09:45

Сьогодні, 28 жовтня, у м. Житомирі відновив роботу McDonald’s, розташований за адресою вул. Київська, 77, та ще чотири заклади на Київщині.

Про це повідомляє пресслужба McDonald’s.

«Також впродовж 27 і 28 жовтня відкрилися заклади у м. Києві на вул. І. Мазепи, 1, на просп. С.Бандери, 36 Б, на Кільцевій дорозі, 1,а також у с. Гора по вул. Бориспільська, 6 у Київській області. Відтепер у столиці та Київській області працюють 37 ресторанів McDonald’s, а всього по Україні – 43. В закладах відвідувачі можуть завітати до ресторану і скуштувати страви у залі або ж замовити іншими доступними способами – через експрес-вікна, на МакДрайві або через доставку McDelivery, яку здійснює компанія Glovo (де ця послуга доступна)», - йдеться у повідомленні.

Згідно з новими протоколами безпеки, у ресторанах налаштовані системи сповіщення при оголошенні повітряної тривоги. Під час повітряної тривоги заклади зачиняються, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. Ресторан продовжує роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги – після включення і налаштування обладнання та підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня. Також ресторани не працюватимуть під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.


Скріншот з сайту McDonald’s

Зазначимо, що 24 лютого 2022 року McDonald’s повідомив, що призупиняємо роботу всіх ресторанів в Україні через війну. 20 вересня роботу відновили: першими запрацювали McDelivery у трьох ресторанах Києва.

28 жовтня о 10:00 з'явилося повідомлення на офіційній сторінці про відкриття закладу у Житомирі


Як повідомляв Житомир.info, перший і на сьогодні єдиний ресторан McDonald’s в Житомирі відкрився 22 вересня 2008 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: McDonald’s ресторан  
Матеріали по темі