Суспільство

Важкоатлет з Житомирської області став бронзовим призером Чемпіонату Європи

2 August 2023, 13:41

Спортсмен зі Звягеля став бронзовим призером Чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

Про це 2 серпня повідомила пресслужба Житомирської ОВА.

«Олег Ніколаєко став бронзовим призером Чемпіонату Європи серед молоді до 23 років. Результат спортсмена у ривку та поштовху — 155+178кг. Вітаємо Олега та тренера із здобуттям почесної нагороди! Бажаємо успішних виступів важкоатлетам», - йдеться у повідомленні.

В повідомленні також зазначається, що Україну представляють 29 спортсменів та змагання триватимуть до 3 серпня у місті Бухарест в Румунії.

Як повідомляв Житомир.info, 31 травня 2023 року в Житомирській ОВА повідомляли, що у Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок в категорії дорослі. У ваговій категорії 96 кг серед 14 спортсменів вдало виступив представник Звягельської школи важкої атлетики Олег Ніколаєнко, який здобув малу золоту медаль у ривку з результатом 156 кг, малу срібну медаль у поштовху з результатом 180 кг та за сумою двоборства здобув срібну медаль з загальним результатом 336 кг.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спорт спортсмен важка атлетика важкоатлет Чемпіонат Європи Олег Ніколаєнко