Політика

Втретє не вистачило голосів для позбавлення мандатів депутатів Житомирської облради Развадовського та Савченка

17 August 2023, 10:37

Депутати Житомирської обласної ради знову не підтримали дострокове припинення депутатських повноважень колег з фракції «За майбутнє» - Віктора Развадовського та Олександра Савченка.

Відповідні проєкти рішень, оприлюднені 14 серпня, були першими у порядку денному чергової сесії обласної ради, яка розпочалася о 10600 17 серпня 2023 року.

За дострокове припинення депутатських повноважень голови фракції «За майбутнє» Віктора Развадовського проголосували 10 депутатів з 43 присутніх (всього в облради 64 депутати), за позбавлення мандату члена цієї фракції Олександра Савченка – 8 депутатів.

Обговорення чи коментарів ні до голосування, ні після в сесійній залі не було.

Детальніше про розгляд питань дивіться у сюжеті

Нагадаємо, на черговій сесії Житомирської облради 16 березня 2023 року депутати не підтримали проєкти рішень про дострокове припинення повноважень двох своїх колег: за позбавлення мандата Віктора Развадовського було 14 голосів, Олександра Савченка – 10 голосів. Після сесії обидва депутати знову написали заяви з проханням достроково позбавити їх мандатів і 19 квітня на сайті облради оприлюднили відповідні проєкти рішень сесії. Але на сесії 27 квітня знову не вистачило голосів для ухвалення рішення: за дострокове припинення повноважень депутата Развадовського проголосували 17 депутатів з 44 присутніх (всього в облраді 64 депутати), за дострокове припинення повноважень депутата Савченка – 14 депутатів.

Ухвалою від 19 травня 2023 року Київський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом Віктора Развадовського до Житомирської обласної ради про визнання протиправною бездіяльність та припинення повноважень.

Як повідомляв Житомир.info, Савченко і Развадовський є генерал-полковниками міліції у відставці і в перші дні повномасштабного російського вторгнення виїхали в Польщу: мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав, що 3 березня 2022 року до Польщі виїхав генерал-полковник Віктор Развадовський, а 4 березня кордон України в напрямку Польщі перетнув депутат обласної ради, генерал-полковник Олександр Савченко. Згодом ці депутати повернулися до України і навіть були присутні на сесії облради 14 липня 2022 року, але після цього на сесіях їх вже не було.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада Развадовський Савченко депутат мандат За майбутнє 
Матеріали по темі