На всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука житомирська спортсменка здобула «бронзу»

14 March 2024, 17:34

Ольга Хомутовська здобула третє місце на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука.

Про це 14 березня інформує Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець».

«Завершились Всеукраїнські змагання серед сильніших спортсменів зі стрільби з лука, які зібрали 48 найсильніших лучників України в чотирьох категоріях. Оля Хомутовська посіла третє місце серед жінок (блочний лук)», - йдеться у повідомленні.

Цей старт був відбірковим на Чемпіонат Європи, який пройде в травні в м. Ессен (Німеччина).

Нагадаємо, з 24 по 28 січня житомирська лучниця Ольга Хомутовська здобула «срібло» на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні.

Як повідомляв Житомир.info, з 22 по 25 листопада 2023 року у Львові на Кубку України зі стрільби з лука в приміщенні Ольга Хомутовська здобула друге місце.

Теги: спорт змагання всеукраїнські змагання стрільба лук стрільба з лука Хомутовська