Суспільство

Під час щорічного весняного обстеження доріг у Житомирській області перевірять 40 місць концентрації ДТП

7 April 2026, 15:46

На Житомирщині в межах весняного обстеження автошляхів проінспектують 40 місць концентрації ДТП та 10 аварійно-небезпечних ділянок.

Про це 7 квітня повідомила пресслужба Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

«Під час щорічного весняного комісійного обстеження визначаємо стан експлуатаційного утримання автошляхів після зими й плануємо заходи для підготовки їх до літнього сезону. Комісійний огляд проводять щороку фахівці Служб відновлення в областях спільно з представниками підрозділів Департаменту Патрульної поліції, Укртрансбезпеки, ОВА, підрядних підприємств. Фахівці фіксують недоліки на дорогах та узбіччях, тротуарах, перевіряють забезпечення видимості дорожніх знаків, технічний стан автопавільйонів, бар’єрного огородження, водовідведення», - йдеться у повідомленні.

У результаті огляду буде визначено обсяг необхідних ремонтних робіт, заходи з ліквідації недоліків на вулично-дорожній мережі, залізничних переїздах та підходах до них.

Увага комісії окремо буде зосереджена на аварійно-небезпечних ділянках доріг, місцях концентрації ДТП та на ділянках, де встановлені засоби заспокоєння руху. Щодо цих місць буде прийматися рішення на проведення заходів зі встановлення відповідних технічних засобів організації дорожнього руху.

Крім того, під час інспектування здійснюється моніторинг кількості встановлених з порушеннями рекламних конструкцій, об’єктів дорожнього сервісу у межах смуги відведення автошляхів.

Нагадаємо, у листопаді 2025 року у межах Тижня безпеки дорожнього руху у Житомирській області перевірили 40 місць концентрації ДТП і 8 ділянок з підвищеною аварійністю. Дорожники відновили 3 дорожні знаки, привели до належного стану 52 зупинки громадського транспорту, 32 автопавільйони, 15 елементів санітарного облаштування, а також освітлення і світлофор.

Як повідомляв Житомир.info, з 12 по 18 травня 2025 року на державних дорогах Житомирської області фахівці перевірили 20 місць концентрації ДТП і під’їзди до шести навчальних закладів. Крім того, відновили роботу світлофора і влаштували майже 45 км дорожньої горизонтальної розмітки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД дорога ремонт ДТП служба відновлення аварія перевірка реклама 
Матеріали по темі