Влада

Колишній голова Житомирської облради очолив конкурсну комісію ГУ Нацполіції

26 October 2016, 13:35

Колишній голова Житомирської обласної ради Віталій Француз очолив конкурсну комісію обласного управління Нацполіції.

Про перше засідання комісії повідомляє прес-служба ГУ Нацполції в Житомирській області.

«26 жовтня відбулося перше засідання поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області, на якому було обрано голову та секретаря відповідального громадського органу, а також вирішено й інші організаційні питання. Уже найближчим часом комісія розпочне свою роботу по відбору кандидатів на службу в поліції», - йдеться у повідомленні.

Засідання поліцейської комісії розпочав начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко, який звернувся до її членів з побажанням продуктивної та ефективної роботи.

«Для нас початок вашої роботи – це дуже важливий і вкрай необхідний крок. Ні для кого не секрет, що сьогодні, в умовах реформування поліції, є кадровий некоплект підрозділів  і це питання потребує якнайшвидшого вирішення. Тому підійдіть відповідально до вашої добровільно обраної місії, а роботи попереду багато. Удачі, терпіння та мудрих рішень», - сказав Печененко.

Загалом до складу поліцейської комісії відповідно до Закону «Про Національну поліцію» увійшли 5 осіб, а саме:

Француз Віталій Йосиповичрадник Міністра внутрішніх справ (представник, визначений Міністром внутрішніх справ України);

Гуменюк Олександр Леонідович - начальник Управління патрульної поліції в м. Житомирі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (представник, визначений Головою Національної поліції України);

Гарбузюк Костянтин Геннадійович – провідний консультант ГУНП в Житомирській області (представник, визначений керівником ГУНП в Житомирській області);

Гуртовенко Роман Михайлович – адвокат (представник громадськості, обраний Житомирською обласною радою);

Прокопчук Валерій Вікторович – голова благодійного фонду «Розвиток Полісся»  (представник громадськості, обраний Житомирською обласною радою).

«Відтак таємним голосуванням після нетривалого обговорення головою поліцейської комісії був обраний Віталій Француз, а секретарем – Костянтин Гарбузюк. Загалом цей склад комісії працюватиме упродовж 3 років і визначатиме кадрову політику поліції Житомирщини», - інформує ГУНП.

Віталій Француз

Нагадаємо, обрання обласною радою представників до складу поліцейської комісії супроводжувалося скандалом: регламентна комісія облради, яку очолює Сидір Кізін, обрала до складу поліцейської комісії двох представників громадськості: голову Ради адвокатів Житомирської області Валерія Прокопчука та юриста, представника ГО «Українське капеланство в Житомирській області «Інституту військового капеланства» Юрія Докійчука. Під час сесії обласної ради 31 березня депутати проігнорували рекомендації комісії та обрали інших представників: Валерія Прокопчука – помічника народного депутата від БПП Володимира Арешонкова, якого рекомендувала Регіональна рада підприємців у Житомирській області, та Романа Гуртовенка – адвоката, який балотувався в Житомирську міську раду від ВО «Батьківщина» та був рекомендований Асоціація роботодавців Житомирської області і організація роботодавців Житомирського району.

Як повідомляв Житомир.info, Віталій Йосипович Француз двічі був головою Житомирської обласної ради – з 2008 по 2010 роки та з 21 лютого 2014 по листопад 2015 року.

 

Фото ГУНП

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі