Влада

Депутати Житомирської облради звільнили скандального директора Бердичівського медколеджу

6 квітня 2017, 13:46

Депутати підтримали пропозицію про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медколеджу Володимиром Клименюком.

Таке рішення було прийняте на сесії Житомирської облради 6 квітня, «за» проголосували 37 депутатів з 61 присутнього (всього в облраді 64 депутати).

Перед голосуванням було бурхливе обговорення.

«Ви зараз його звільните, а через десять днів суд його поновить на посаді, йому буде достатньо однієї інстанції. На фракції прийнято рішення не голосувати за це питання», - сказала екс-голова облради Анжеліка Лабунська, член фракції ВО «Батьківщина».

Присутній на сесії директор медичного коледжу Володимир Клименюк теж попросив слово.

«Навіть перед розстрілом слово дають… Да, я не подарок, не ангел, але не продаю, не здаю і не люблю брехні. Це вже тягнеться три роки. До мене приходили, у цій компанії був депутат Ігор Романський, вони вимагали від мене 15 тисяч доларів», - заявив Клименюк.

Після голосування представники медколеджу, які приїхали підтримати свого керівника, почали кричати «Ганьба!».

Детальніше дивіться у сюжеті 

Нагадаємо, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, а батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину. В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку. Родичі дівчини вважають, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштували акцію протесту, на яку приїхали батьки дівчини. Через кілька днів після трагедії голова облради Віталій Француз надіслав листи до прокуратури Житомирської області та УМВС з проханням відсторонити директора Бердичівського медичного коледжу від займаної посади, а депутати облради не захотіли розглядати на сесії питання про відсторонення з посади Клименюка, який офіційно перебував на лікарняному. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

Як повідомляв Житомир.info, 8 квітня 2016 року Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка повинна була вивчити питання про розірвання контракту та звільнення директора медколеджу. У травні 2016 року директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк звітував про свою роботу на засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, його приїхали підтримати кілька десятків працівниць коледжу, які не вийшли на роботу - взяли відпустку на один день за власний рахунок. На засіданні, зокрема, Клименюку пригадали аварію, яку взимку 2012 року він спричинив у нетверезому стані, а потім накинувся на журналістів, які приїхали знімати цю подію. Директор Бердичівського медколеджу запевнив, що у випадку звільнення готовий звертатися до Європейського суду. 23 травня в управлінні СБУ в Житомирській області зібралися учасники АТО та громадські активісти, які обговорили питання скандально відомого директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка. Наприкінці травня 2016 року Лабунська говорила, що Клименюка звільнять до нового року. В червні цього ж року до обласної ради знову приїхали працівниці медколежду та Володимир Клименюк, який намагався потрапити на прийом до Анжеліки Лабунської: виник конфлік, секретар голови облради викликала поліцію. Колектив медколеджу поскаржився нардепу Юлії Тимошенко на голову Житомирської облради Анжеліку Лабунську. 

В лютому 2017 Нацполіція доручила поліції Житомирської області провести перевірку розслідування кримінальних проваджень, які стосуються Володимира Клименюка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі