Місто

Через прорив колектора на вулиці Східній у Житомирі три дні не ходитимуть тролейбуси

30 січня 2018, 16:00

У зв’язку з проривом самоплинного колектора в Житомирі на вулиці Східній частково обмежений рух транспорту, а також три дні не ходитимуть тролейбуси.

Про це інформує сайт КП « Житомирводоканал».

«У зв'язку з проривом самоплинного колектора діаметром 1000 мм за адресою вул. Східна, 105, частково обмежено рух транспорту. Відмінено рух тролейбусів у районі аварії. На місці працює аварійно-ремонтна бригада. Орієнтований час виконання аварійно-відновлювальних робіт 2-3 дні», - йдеться на сайті.

Нагадаємо, 28 квітня 2017 року недалеко від перехрестя вулиць Східна — Михайла Грушевського, на вул. Східна стався провал колектора.

Як повідомляв Житомир.info, 3 лютого 2015 року на вулиці Східній біля школи №8 у зв'язку з аварією каналізаційного колектора провалився асфальт, для ремонту рух транспорту перекрили більш ніж на півтора місяця. 9 березня минулого року на Східній знову прорвало трубу, рух транспорту перекрили по частині вулиці. Житомирський водоканал планував завершити ремонт каналізаційної труби до кінця березня. Директор водоканалу розповідав, що ремонт колектора на вулиці Східній у Житомирі затягнеться до кінця квітня та жалівся на нестачу техніки. В середині травня 2016 року водоканал почав другу частину планових ремонтно-відновлювальних робіт по заміні каналізаційного колектора на Східній. У червні 2016 року у Житомирі на перехресті вулиць Київської та Східної на дорозі знову провалився асфальт та утворилася яма.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Східна колектор водоканал аварія  
Матеріали по темі