Місто

​На головний житомирський майдан приїхали нові МАЗи, які передадуть місту 21 квітня

20 квітня 2018, 20:47

Увечері 20 квітня на майдані Соборному вишикувались близько двох десятків автобусів Мінського автозаводу, які Житомир придбав у лізинг для найбільш проблемних вулиць міста.

Зелені буси з логотипом Житомира стоять на парковці біля скверу на головному майдані міста. Поряд чергує автомобіль поліції. Презентація нових комунальних автобусів запланована на суботу, 21 квітня, на 12.30. На урочистостях планується присутність Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Нагадаємо, 21 квітня відбудеться урочисте відкриття фонтану на вулиці Михайлівській.

Після рішення міської ради придбати автобуси в лізинг у підприємства з Білорусі Чернігівський автозавод привіз свій автобус під стіни міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 депутати Житомирської міської ради із другої спроби затвердили договір фінансового лізингу для закупівлі комунальних автобусів для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління на сесії міської ради 12 квітня. Для того, щоб місто змогло усе ж таки закупити транспорт, міському голові Сергію Сухомлину довелось робити 10-хвилинну перерву і повторно ставити питання на голосування.

64 мільйони гривень на придбання автобусів для Житомирського ТТУ депутати міської ради виділили під час позачергової сесії 25 січня 2018 року. Також депутати дали дозвіл на закупівлю рухомого складу в лізинг. Поява нових автобусів для Житомирського ТТУ була запланована на весну 2018 року. В лютому 2018 мер їздив на Мінський автомобільний завод, у якого Житомир планував закупити у лізинг 40 автобусів «МАЗ-206» для ТТУ.

В ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info 16 квітня 2018 Дмитро Ткачук розповідав, що перші 17 комунальних автобусів запустять на один цілісний маршрут, а водії, які працювали у приватних перевізників і звикли провертати «оборудки», в ТТУ надовго не затримаються. Повний ефір програми з Ткачуком можна переглянути тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: автобус лізинг  
Матеріали по темі