Влада

Для Житомирського ТТУ планують придбати в лізинг ще 23 автобуси

20 липня 2018, 16:39

На сесії міськради депутати планують розглянути питання про виділення коштів на придбання в лізинг ще 23 автобусів для Житомирського ТТУ.

Проект рішення сесії «Про надання комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради дозволу на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу» 20 липня 2018 року опублікований на сайті міської ради.

«Керуючись Законами України «Про фінансовий лізинг», «Про автомобільний транспорт», Цивільним кодексом України, Бюджетним кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення безпеки, комфортності транспортного обслуговування у міському пасажирському транспорті м. Житомира, міська рада вирішила: Надати дозвіл комунальному підприємству «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу», - йдеться в проекті рішення.

У коментарі Житомир.info заступник мера Житомира Дмитро Ткачук розповів, що на умовах лізингу має бути придбано ще 23 автобуси.

«Це друга партія автобусів у кількості 23 штуки з 40-ка анонсованих, про які говорили на початку року, в кінці попереднього. Перші 17 одиниць вже взяли – вони експлуатуються ,зараз вже мова йде про другу. Ціна залишається тією самою, ціна за 23 одиниці – 70,5 млн грн», - зазначив Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, 7 червня 14 нових комунальних автобусів, які взяли в лізинг, почали працювати на маршрутах.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 депутати Житомирської міської ради із другої спроби затвердили договір фінансового лізингу для закупівлі комунальних автобусів для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління на сесії міської ради 12 квітня. Для того, щоб місто змогло усе ж таки закупити транспорт, міському голові Сергію Сухомлину довелось робити 10-хвилинну перерву і повторно ставити питання на голосування.

64 мільйони гривень на придбання автобусів для Житомирського ТТУ депутати міської ради виділили під час позачергової сесії 25 січня 2018 року. Також депутати дали дозвіл на закупівлю рухомого складу в лізинг. Поява нових автобусів для Житомирського ТТУ була запланована на весну 2018 року. В лютому 2018 мер їздив на Мінський автомобільний завод, у якого Житомир планував закупити у лізинг 40 автобусів «МАЗ-206» для ТТУ.

В ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info 16 квітня 2018 Дмитро Ткачук розповідав, що перші 17 комунальних автобусів запустять на один цілісний маршрут, а водії, які працювали у приватних перевізників і звикли провертати «оборудки», в ТТУ надовго не затримаються. Повний ефір програми з Ткачуком можна переглянути тут.

Увечері 20 квітня на майдані Соборному вишикувались близько двох десятків автобусів Мінського автозаводу, які Житомир придбав у лізинг для найбільш проблемних вулиць міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ткачук лізинг проект рішення сесія ТТУ автобуси  
Матеріали по темі