Влада

​Депутати нарешті дозволили Житомирському ТТУ купити в лізинг ще 23 автобуси

21 серпня 2018, 12:41

Депутати надали КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» дозвіл на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу», затвердили договір фінансового лізингу та внесли зміни до Програми розвитку міського громадського транспорту м. Житомира на 2016-2019 роки.

Такі рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 21 серпня.

За надання дозволу на закупівлю рухомого складу та затвердження договору фінансового лізингу проголосували 29 з 32 присутніх депутатів (всього в міській раді 42 депутати).

«Після цього рішення у нас вже є все, щоб до 1 вересня автобус були в Житомирі», - сказав після голосування мер Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, з розгляду позачергової сесії 26 липня 2018 зняли питання щодо придбання у лізинг ще 23 автобусів для КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» та земельні питання, які стосуються громадян.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 депутати Житомирської міської ради із другої спроби затвердили договір фінансового лізингу для закупівлі комунальних автобусів для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління на сесії міської ради 12 квітня. Для того, щоб місто змогло усе ж таки закупити транспорт, міському голові Сергію Сухомлину довелось робити 10-хвилинну перерву і повторно ставити питання на голосування. 7 червня 14 нових комунальних автобусів, які взяли в лізинг, почали працювати на маршрутах.

64 мільйони гривень на придбання автобусів для Житомирського ТТУ депутати міської ради виділили під час позачергової сесії 25 січня 2018 року. Також депутати дали дозвіл на закупівлю рухомого складу в лізинг. Поява нових автобусів для Житомирського ТТУ була запланована на весну 2018 року. В лютому 2018 мер їздив на Мінський автомобільний завод, у якого Житомир планував закупити у лізинг 40 автобусів «МАЗ-206» для ТТУ.

В ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info 16 квітня 2018 Дмитро Ткачук розповідав, що перші 17 комунальних автобусів запустять на один цілісний маршрут, а водії, які працювали у приватних перевізників і звикли провертати «оборудки», в ТТУ надовго не затримаються. Повний ефір програми з Ткачуком можна переглянути тут.

Увечері 20 квітня на майдані Соборному вишикувались близько двох десятків автобусів Мінського автозаводу, які Житомир придбав у лізинг для найбільш проблемних вулиць міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ автобус лізинг  
Матеріали по темі