Влада

Депутати не будуть розглядати питання про придбання у лізинг ще 23 автобусів для Житомирського ТТУ

26 липня 2018, 10:16

З розгляду сесії зняли питання щодо придбання у лізинг ще 23 автобусів для КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» та земельні питання, які стосуються громадян.

Таке рішення ухвалили під час формування порядку денного позачергової сесії Житомирської міської ради 26 липня.

«У нас ще немає остаточного договору по проекту лізингу, вірніше, він є, але нас там не все влаштовує, тому пропонуємо зняти три питання, які стосуються фінансового лізингу… Земельні питання більшість комісій не розглядали, питання, які стосуються фізичних осіб пропонується зняти, це дев’ять питань», - запропонував мер Сергій Сухомлин.

Тобто, з 20 питань порядку денного, викладеного у розпорядженні мера про скликання сесії, залишилося лише 8.

Нагадаємо, заступник мера Житомира Дмитро Ткачук розповів, що влада міста планує придбати ще 23 комунальних автобуси у лізинг.

7 червня 14 нових комунальних автобусів, які взяли в лізинг, почали працювати на маршрутах.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 депутати Житомирської міської ради із другої спроби затвердили договір фінансового лізингу для закупівлі комунальних автобусів для Житомирського трамвайно-тролейбусного управління на сесії міської ради 12 квітня. Для того, щоб місто змогло усе ж таки закупити транспорт, міському голові Сергію Сухомлину довелось робити 10-хвилинну перерву і повторно ставити питання на голосування.

64 мільйони гривень на придбання автобусів для Житомирського ТТУ депутати міської ради виділили під час позачергової сесії 25 січня 2018 року. Також депутати дали дозвіл на закупівлю рухомого складу в лізинг. Поява нових автобусів для Житомирського ТТУ була запланована на весну 2018 року. В лютому 2018 мер їздив на Мінський автомобільний завод, у якого Житомир планував закупити у лізинг 40 автобусів «МАЗ-206» для ТТУ.

В ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info 16 квітня 2018 Дмитро Ткачук розповідав, що перші 17 комунальних автобусів запустять на один цілісний маршрут, а водії, які працювали у приватних перевізників і звикли провертати «оборудки», в ТТУ надовго не затримаються. Повний ефір програми з Ткачуком можна переглянути тут.

Увечері 20 квітня на майдані Соборному вишикувались близько двох десятків автобусів Мінського автозаводу, які Житомир придбав у лізинг для найбільш проблемних вулиць міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТу автобуси лізинг міська рада  
Матеріали по темі