Влада

Фірма, щодо якої Житомирська облрада прийняла незаконне рішення, знову хоче дозвіл на розробку 4 га родовищ лабрадориту

25 вересня 2018, 14:57

Житомирська обласна рада збирається розглянути звернення Державної служби геології та надр України від 6 вересня 2018 року щодо погодження надання спецдозволу на користування надрами ТОВ «Гранітлайн».

Відповідний проект рішення сесії 25 вересня оприлюднений на сайті облради.

«Погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «ГРАНІТЛАЙН» з метою видобування лабрадоритів Південної ділянки Головинського родовища площею 4,0 га, яка знаходиться у Черняхівському районі Житомирської області. Про результати розгляду звернення проінформуватиДержавну службу геології та надр України», - зазначається у проекті рішення.

Нагадаємо, 24 вересня обласна прокуратура повідомила, що звернулася до суду, бо виявила факти порушення вимог природоохоронного законодавства під час розгляду матеріалів ТОВ «Гранітлайн» про виділення окремої частини родовища лабрадоритів та надання погодження Житомирською обласною радою на отримання спеціального дозволу на користування надрами. Крім того, 3 вересня суд задовольнив заяву заступника прокурора Житомирської області про забезпечення позову, зупинивши дію рішення сімнадцятої сесії Житомирської обласної ради сьомого скликання № 1192 від 26.07.2018 щодо надання спецдозволу ТОВ «Гранітлайн». Директором цієї фірми є Колісник Сергій Віталійович з м.Кривий Ріг Дніпропетровської області, Він же керує керівником ТОВ «Граніт Блексі», яке на сесії обласної ради 26 липня 2018 року отримало погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування лабрадоритів Північної ділянки Головинського родовища площею 2,04 га

Як повідомляв Житомир.info, в липні 2016 року поліція проводила обшук на території «Головинського карьєру», який належав ТОВ «Будстиль ХХІ». За інформацією ГУ Нацполіції в Житомирській області, обшук проводився в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 статті 240 ККУ «Незаконний видобуток надр», крім того, станом на кінець 2015 року сума боргу за оренду державного майна складала більше 2,5 млн грн і у підприємства закінчилася ліцензія на видобуток. 20 січня 2017 року сайт регіонального відділення Фонду державного майна України по Житомирській області повідомив про те, що ФДМУ спільно з СБУ та Національною поліцією повернули державі ЄМК ДП «Головинський кар‘єр» з незаконного користування. В травні 2018 року на території кар'єру в смт Головине Черняхівського району поліцейські затримали близько 30 чоловік, в яких вилучено зброю та спецзасоби.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нарда родовище облрада лабрадорит  
Матеріали по темі