Влада

​На накриття провалля в центрі Житомира виділять майже 200 тис. грн бюджетних коштів

27 вересня 2018, 16:16

Житомирська міська рада виділить 187 тис. 679 грн на благоустрій території проведення археологічних досліджень на вул. Велика Бердичівська, 3.

Це питання розглядалося на сесії Житомирської міської ради 27 вересня.

Депутати голосували за пропозицію не виділяти кошти на накриття провалля, але вона не набрала необхідної кількості голосів.

Крім того, більшість депутатів проголосувала за виділення 84,5 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт тротуарів по вул. Небесної сотні – від Київської до Лятошинського. На ділянку від Київської до вул. Небесної сотні, 15 – 48,4 тис. грн, на ділянку від вул. Небесної сотні, 15 до вул. Лятошинського – 36,1 тис. грн.

Нагадаємо, у коментарі Житомир.info 26 вересня начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов розповів, що накриття почнуть встановлювати орієнтовно через тиждень після того, як депутати погодять виділення коштів.

Як повідомляв Житомир.info, 6 жовтня 2016 року на Великій Бердичівській під час реконструкції тротуарів під землю провалився екскаватор, де виявили підземелля. Історики почали його вивчати, а краєзнавець Мокрицький розповів, що підземелля є «технічним підпіллям» триповерхового будинку ХІХ століття. Підземелля збиралися «законсервувати» для подальшого вивчення та облаштувати на території підземних знахідок оглядові майданчики. У березні 2017 депутати вирішили не проводити археологічні дослідження підземелля та виділили кошти на проект накриття. У липні 2017 року департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради повідомляв, що договір на виконання робочого проекту ще не укладався.

Робочий проект скляного накриття розробила житомирська фірма «Архітектура плюс Дизайн». У середині липня 2018 року головний архітектор Житомира Юрій Безбородов розповідав про те, що провалля на вулиці великій Бердичівській почнуть накривати за тиждень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія Велика Бердичівська провалля накриття  
Матеріали по темі