Влада

Мер Житомира не буде підписувати результати бюджету участі, де переможцями визначені 19 проектів

23 October 2018, 16:19

Мер Житомира Сергій Сухомлин не буде підписувати результати цьогорічного голосування за проекти бюджету участі.

Про це Сухомлин сказав на спеціальному брифінгу 23 жовтня.

«В цьому році в бюджеті участі я не побачив чистоти, багато принципів були порушені. Координаційна рада не прийшов ні до якого рішення, крім як затвердити результати. У мене немає колегіального органу, який може проголосувати і до думки якого я можу прислухатись, мені треба говорити самому з собою. Я знаю, як використовували свій ресурс депутати, садки і ПТУ. У мене іншого рішення немає, крім як накласти вето на цей бюджет участі. На сесії буду пропонувати скасувати результати голосування, а всі гроші віддати на один проект, який дійсно потрібен місту», - сказав Сергій Сухомлин.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, 18 жовтня Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі три години обговорювала скарги та апеляції і врешті вирішила рекомендувати меру затвердити попередній список переможців голосування без змін: 8 великих та 11 малих проектів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Як повідомляв Житомир.info, Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі допустила до голосування, яке проходило 1-10 жовтня, 80 проектів. З жовтня студенти фармколеджу масово голосували за 4 проекти бюджету участі, які стосуються мікрорайонів Корбутівки та Мальованки. 4 жовтня під час екстреного засідання Координаційна рада вирішила обнулити голоси, які були подані 3 жовтня за чотири проекти бюджету участі №№ 12, 28, 41 та 73. Також були виявлені махінації під час онлайн-голосування за проекти. 9 жовтня на засіданні бюджетної комісії Житомирської міської ради депутати та секретар міськради сперечалися через зняті голоси за проекти Кропивницьких. На виконкомі 17 жовтня 2018 прозвучало, що результати голосування за проекти бюджету участі можуть скасувати, оскільки електронна система дозволяла голосувати немісцевим. Того ж дня автор проектної пропозиції №66 «Реставрація літака. Проект «Крила» Максим Козловець подав апеляційну заяву до Коордради з проханням провести перевірку та усунути порушення під час голосування за проекти бюджету участі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет участі Сухомлин  
Матеріали по темі