Влада

Влада Житомира збирається передати у власність пільговикам земельні ділянки на Крошні та біля Глибочиці

6 грудня 2018, 10:26

Влада Житомира збирається затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати земельні ділянки у власність громадянам, які мають право на пільги відповідно до вимог чинного законодавства України.

Відповідний проект рішення сесії опублікований 5 грудня на сайті міської ради.

«Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати їх у власність громадянам, які мають право на пільги відповідно до вимог чинного законодавства України, згідно з додатком 1. Передати у власність громадянам, які мають право на пільги відповідно до вимог чинного законодавства України, земельні ділянки для індивідуального садівництва на підставі затвердженої технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території Левківської сільської ради Житомирського району, згідно з додатком 2», - йдеться у проекті рішення.

Відповідно до додатку 1 родинам загиблих учасників АТО передають 23 земельні ділянки, з яких 22 знаходяться на Крошні, в провулку Очеретяному і одна на вул. Світинська, 37. Земля передається у власність як присадибні ділянки – «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».

19 ділянок на території Левківської сільської ради передаються громадянам «для індивідуального садівництва» відповідно до протоколів засідань робочої групи 2016-2017 років.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2015 року міська влада вирішила надати комунальному підприємству «Зеленбуд» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 78,7 га за містом, де можна буде виділити близько 400 ділянок для учасників АТО. 9 лютого 2016 року рішенням міської ради було затверджено проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка знаходить в постійному користуванні КП «Зеленбуд»: відповідно до державного акту на постійне користування, це були землі громадського призначення для підприємства, але підприємство їх не використовувало і погодилось на передачу цієї земельної ділянки для потреб учасників АТО. В листопаді 2016 року в міській раді серед учасників АТО, що були поранені під час бойових дій на сході України, було проведене жеребкування щодо виділення в подальшому 132 земельних ділянок під садівництво в передмісті Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада земля АТО  
Матеріали по темі