Місто

На Східній у Житомирі знову провалився асфальт, відремонтувати ділянку водоканал поки не може

24 травня 2019, 12:34

На перехресті вулиць Східної та Грушевського, поблизу зупинки громадського транспорту, провалився асфальт. На дорозі утворилась яма діаметром приблизно 1 метр та глибиною у півтора.

Аварія трапилась через зношеність комунікацій, пояснює головний інженер КП «Житомирводоканал». Втім, відремонтувати цю ділянку підприємство поки не може, бо ремонтні бригади працюють над ліквідацією пориву на ще одному колекторі в історичному центрі міста.


«Це зношеність мереж. В 60-х роках ті колектори будувались, відбулась бетонна газова корозія самого колектора зверху. Зверху вже повністю розвалений бетон. Є навіть фотографії, в якому жахливому стані ця труба. Але на даний час ми працювати на колекторі не будемо, бо у нас зараз також прорив колектора на вулиці Басейній. У нас там невелике НП (надзвичайна подія, - ред.), ми до нього не можемо дібратись, бо там насипи та болото. Зараз ми викладаємо туди дорогу, щоб дійти до колектора. У нас одна бригада, і отакі неприємні новини. На Басейній теж колектор 600 діаметра, працюємо поки там. Коли зробимо там, тоді вже поїдемо на вулицю Східну», - повідомив у телефонному коментарі головний інженер КП «Житомирводоканал» Сергі Єрьомін.

На ремонт колектора на вулиці Східній необхідно близько 10 мільйонів гривень. Втім, поки таких коштів для заміни мереж немає.

«Те, що колектор зношений, говорили вже не один раз. Виносили не один раз це питання на розгляд мерії. Там заплановано 9,5 мільйонів. Але поки так нічого і не відбулось. Аварійні ділянки ми міняємо, стараємось роботи виконати. Ну, а водіїв я прошу бути обережними», - сказав головний інженер водоканалу.

Нагадаємо, в лютому 2019 року у КП «Житомирводоканал» повідомили про те, що на вулиці Східній, 103 у Житомирі стічні води вимили ґрунт і призвели до провалу дорожнього полотна. Згодом стало відомо, що напередодні у провалля, що утворилось на Східній, в’їхала маршрутка №26, яка зазнала механічних пошкоджень.

Як повідомляв Житомир.info, 30 січня 2018 року у зв’язку з проривом самоплинного колектору в Житомирі на вулиці Східній був обмежений рух транспорту та не ходили тролейбуси. Ремонтні роботи були завершені до 2 лютого. Проте вже 4 квітня цього ж року на Східній знову через прорив колектору утворилося провалля на дорозі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Єрьомін провалля асфальт водоканал  
Матеріали по темі