Місто

На Східній у Житомирі відремонтували колектор, засипали дорогу та пустили тролейбуси

2 лютого 2018, 11:27

У Житомирі на вулиці Східній, 105 завершені роботи з ремонту колектора.

Про це у коментарі Житомир.info 2 лютого розповів головний інженер КП «Житомирводоканал» Сергій Єрьомін.

«Зробили заміну санації, замінили трубу. Вже пустили тролейбус, асфальтувати будуть по весні. Лише сьогодні зранку під’їхали подивитися та ще підсипали, аби вирівняти дорогу», - сказав у коментарі Сергій Єрьомін.

Нагадаємо, 30 січня у зв’язку з проривом самоплинного колектора в Житомирі на вулиці Східній був обмежений рух транспорту та не ходили тролейбуси.

Як повідомляв Житомир.info, 28 квітня 2017 року недалеко від перехрестя вулиць Східна — Михайла Грушевського, на вул. Східна стався провал колектора. 3 лютого 2015 року на вулиці Східній біля школи №8 у зв'язку з аварією каналізаційного колектора провалився асфальт, для ремонту рух транспорту перекрили більш ніж на півтора місяця. 9 березня минулого року на Східній знову прорвало трубу, рух транспорту перекрили по частині вулиці. Житомирський водоканал планував завершити ремонт каналізаційної труби до кінця березня. Директор водоканалу розповідав, що ремонт колектора на вулиці Східній у Житомирі затягнеться до кінця квітня та жалівся на нестачу техніки. В середині травня 2016 року водоканал почав другу частину планових ремонтно-відновлювальних робіт по заміні каналізаційного колектора на Східній. У червні 2016 року у Житомирі на перехресті вулиць Київської та Східної на дорозі знову провалився асфальт та утворилася яма.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Єрьомін Східна колектор  
Матеріали по темі