Місто

Мер Сергій Сухомлин підписав договір з «Фаворит Компані» про продаж готелю «Житомир» за 60 мільйонів

26 червня 2019, 13:09

Мер Сергій Сухомлин від імені Житомирської територіальної громади 25 червня підписав з приватним акціонерним товариством «Фаворит Компані» договір купівлі-продажу майнового комплексу готелю «Житомир».

Копія договору оприлюднена 26 червня в системі ProZorrо.Продажі.

Майновий комплекс загальною площею 10 860,4 кв.м. продали за 60 млн 83 тис. 186 грн – по 5,5 тис. грн за квадратний метр.

«Передача об’єкта приватизації здійснюється протягом 10 календарних днів після повної сплати за об’єкт приватизації. У випадку, якщо упродовж 30 календарних днів з дня укладання цього договору покупець не сплатить ціну об’єкта приватизації, він сплачує на користь продавця неустойку в розмірі 5% ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу разом з неустойкою протягом наступних 30 календарних днів договір підлягає розірванню», - зазначено в договорі.

Ніяких особливих умов приватизації та вимог зберегти нинішній профіль об’єкта в договорі немає.Нагадаємо, ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. За умовами електронних аукціонів у разі участі в торгах лише одного учасника сесія міської ради може ухвалити рішення про продаж об’єкту шляхом викупу. На позачерговій сесії міськради 6 червня 2019 року депутати одноголосно погодили продаж майнового комплексу готелю в центрі Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, аукціон з продажу готелю «Житомир» 29 січня 2019 року не відбувся через відсутність учасників. На сесії міської ради 7 лютого депутати скасували своє рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир», щоб не продавати об’єкт зі зниженням вартості на 50%, тобто з початковою ціною 30 млн грн. В квітні готель знову вирішили виставити на аукціон, не знижуючи початкову ціну. Рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» ухвалили на сесії 23 квітня 2019 року і 9 травня об’єкт знову виставили на аукціон, який мав відбутися 3 червня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація Сухомлин готель Розенблат  
Матеріали по темі