Місто

Громадські слухання щодо вартості проїзду в житомирському транспорті розпочалися з запізненням на годину

17 жовтня 2019, 19:12

Близько 19:00 год. 17 жовтня у Житомирській міській раді розпочалися анонсовані громадські слухання стосовно трьох «транспортних» проєктів рішень виконавчого комітету міськради, серед яких – «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування».

Слухання розпочалися із запізненням майже на годину – чимало часу забрав процес реєстрації учасників. Врешті, зареєструвалося 34 особи, але право голосу мають 30: голосувати можуть лише ті, хто пред'явив документ, який підтверджує місце проживання.

Подробиці – у сюжеті

Нагадаємо, 6 серпня 2019 року в Житомирі відбулися анонсовані громадські слухання, на яких представники міської ради та громади обговорювали підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах та в електротранспорті. Після двох годин «вільного мікрофону» присутні все ж вирішили звернутись до виконавчого комітету з листом, в якому громада висловить свої зауваження та пропозиції й вимагатиме не підвищувати проїзд на засіданні, яке заплановане на 7 серпня.

Через місяць, 4 вересня, у Житомирі відбулися другі громадські слухання, на яких представники міської ради та громади обговорювали умови конкурсу з перевезення пасажирів, вартість проїзду та встановлення видів і вартості проїзних квитків у міському громадському транспорті. Висловити свою думку з приводу «транспортних» питань до сесійної зали прийшло кілька десятків людей, серед них перевізники. Врешті, люди пішли з зали, тому що у голосуванні щодо спірних питань брали участь перевізники.

Як повідомляв Житомир.info, відповідно до проєкту рішення виконкому міської ради від 14 червня 2019 року, вартість проїзду в громадському транспорті Житомира планують підвищити: у трамваях і тролейбусах проїзд коштуватиме 5 грн, у маршрутках – 7 грн, але при безготівковому розрахунку діятимуть знижки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: громадські слухання громадські обговорення слухання маршрутка проїзд перевізник транспорт  
Матеріали по темі