Влада

Заступник мера Житомира на сесії заявив «Я не лох» і написав заяву на звільнення

31 October 2019, 17:42

Чи звільняти заступника мера Житомира Дмитра Ткачука із займаної посади повинні були вирішити на сесії міської ради 31 жовтня. Втім, міський голова запропонував зняти питання із розгляду, оскільки його заступник не написав заяви на звільнення. Депутати підтримали пропозицію мера – 26 проголосували «за».

Одразу після голосування до трибуни вийшов сам Дмитро Ткачук: пояснив, чому не писав заяву на звільнення і заявив, що готовий це зробити.

«Я нічого не писав, бо вважаю, що такі питання мають вирішуватися в нормальному діловому діалозі, а не заявами з трибуни, а потім місяць мені журналісти розказують, хто кого мав на увазі. Це питання дійсно про домовленість, про нормальний конструктивний діалог і про вирішення питання цивілізованим шляхом, а не зніманням питання з сесії, бо хтось може оскаржити. Ви знаєте, мені 32 і, як казав класик, я не лох. Робити цього я точно не буду. І свою заяву я напишу», - сказав Дмитро Ткачук.


Просто під час сесії заступник мера написав заяву на звільнення і передав її міському голові.

Депутат Владислав Пучич запропонував повернутись до розгляду питання звільнення заступника міського голови. Депутат Геннадій Забродський запропонував не вирішувати питання «на гарячу голову», а почекати до наступної сесії.

Врешті після розгляду всіх питань порядку денного мер Житомира Сергій Сухомлин поставив на голосування пропозицію про повернення до питання звільнення Дмитра Ткачука, але її підтримали лише 6 депутатів з 30 присутніх.

Нагадаємо, пропозицію щодо подання заяв на звільнення Сухомлин озвучив на початку сесії Житомирської міської ради 17 вересня 2019 року через неспроможність вирішити з перевізниками питання щодо пільгового проїзду інвалідів ІІ групи. За кілька годин начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний, який виграв конкурс і був призначений на посаду начальника управління з 16 квітня 2019 року, повідомив, що вже віддав меру свою заяву, а заступник мера Дмитро Ткачук сказав, що заяву не писав. Станом на 19 вересня мер Житомира так і не отримав заяву на звільнення від Дмитра Ткачука.

Як повідомляв Житомир.info, 27 жовтня 2017 року на сайті міської ради з’явився проєкт рішення сесії про звільнення двох заступників мера – Олександра Фещенка та Дмитра Ткачука. Після цього 1 листопада Олена Кучерук зареєструвала петицію-звернення до депутатів міської ради з проханням не звільняти Дмитра Ткачука, яка за добу зібрала необхідну кількість підписів. На сесії міської ради 9 листопада 2017 року депутати звільнили Фещенка, а питання звільнення Ткачука зняли з порядку денного – дали йому шанс завершити транспортну реформу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сесія Ткачук звільнення  
Матеріали по темі