Влада

Житомирянин Едуард Кругляк після звільнення з Мінрегіону пішов працювати в «Нафтогаз України»

18 листопада 2019, 11:24

Житомирянин Едуард Кругляк тепер працює радником в НАК «Нафтогаз України».

Про це зазначається в інформації щодо зустрічі з працівниками Новороздільської ТЕЦ, яка була оприлюднена на офіційній Facebook-сторінці «Нафтогаз України» 17 листопада.

«Запрошуємо працівників Новороздільської ТЕЦ, а також працівників, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем з травня цього року, на зустріч завтра, 18 листопада, о 9:00, в приміщенні ТЕЦ. На зустрічі від Нафтогазу будуть радник першого заступника голови правління Нафтогазу Едуард Борисович Кругляк та керівник з технічного та технологічного забезпечення запуску ТЕЦ Володимир Григорович Пісний», - йдеться у повідомленні.

За інформацією сайту «Нафтогаз України», першим заступником голови правління з серпня 2014 року працює Сергій Перелома. Він очолює напрямки співробітництва з питань транспортування і постачання природного газу, митного оформлення, реалізації газу та формування його балансів.

Нагадаємо, розпорядженням Кабінету міністрів від 10 липня 2015 року Едуард Кругляк був призначений на посаду заступника міністра в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке очолював житомирянин Геннадій Зубко. Постановою Кабміну від 2 вересня 2019 року Мінрегіон був перейменований на Міністерство розвитку громад та територій України. Міністром стала Олена Бабак, а Едуард Кругляк залишився її заступником. З 1 листопада він був звільнений з посади заступника міністра за власним бажанням. В декларації перед звільненням зазначається, що за 2018 рік в Мінрегіоні Кругляк отримав 710 тис. 497 грн зарплати.

Як повідомляв Житомир.info, заступником мера Житомира Кругляк був призначений у червні 2014 року, а 20 березня 2015 року він звільнився з цієї посади. 11 березня 2019 року до Дня працівника житлово-комунального господарства президент Петро Порошенко нагородив Едуарда Кругляка орденом Данила Галицького.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кургляк Нафтогаз  
Матеріали по темі