Фоторепортаж

​Будівельні паркани в центрі Житомира. Фоторепортаж

2 грудня 2019, 16:27

Центр Житомира, окрім кольорових вивісок на магазинах, підсвічених будівель та новорічних вітрин, «прикрашають» і будівельні паркани.

Нові і застарілі, з рекламою, оголошеннями і зізнаннями у коханні. Для когось – це необхідні засоби безпеки при будівництві, а комусь – вільна площа для безкоштовних повідомлень.

За такими парканами у центрі міста ховаються нежитлові приміщення в процесі реконструкції: Синагога, магістрат, будівля колишнього ресторану «Смоленськ», новий фонтан «Лотос», будівництво багатоквартирних житлових будинків, торгівельно-офісного центру, майбутній бізнес-центр.

Деякі паркани для житомирян вже стали звичними. Наприклад, у березні 2018 року на вулиці Київській почали огороджувати будівельним парканом двоповерховий будинок, замість якого планують звести семиповерховий торговельно-офісний центр у стилі біо-тек. Роботи ще тривають. У лютому 2019 року почали зносити корпус колишнього заводу «Електровимірювач». Реконструкцію колишнього житомирського ресторану «Смоленськ» планували завершити до кінця 2018 року. У січні 2019 року тоді ще головний архітектор Житомира Юрій Безбородов показав, який вигляд може мати будівля після реконструкції.

Наприкінці листопада 2018 року на перехресті вулиць Покровської та Михайла Грушевського огородили земельну ділянку, яка належить Леоніду Крігеру, там збираються побудувати багатоповерхівку преміум-класу.

На початку березня 2019 року у міській раді з'ясовували, чи ведеться будівництво по вулиці Хлібній, 22-б. Будівельним парканом ділянка огороджена і досі.

Реставрацію будівлі колишнього магістрату розпочали в жовтні цього року. Впродовж серпня-листопада у сквері на Лятошинського мали побудувати декоративний фонтан «Лотос Небесної Сотні» за майже 400 тисяч гривень. Поки на місці зелений будівельний паркан і частина конструкції.

2 грудня фотокореспондент Житомир.info прогулялась центром міста і подивилась, який вигляд зараз мають будівельні паркани і що за ними ховається.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: будівельні паркани центр реконструкція Житомир  
Матеріали по темі