Влада

Сухомлин назвав прізвище наступника Ткачука на посаді заступника мера Житомира з питань транспорту

4 грудня 2019, 17:55

На посаду заступника мера з питань транспорту, яку зараз займає Дмитро Ткачук, вже є кандидатура – нинішній директор комунального підприємства Олександр Шевчук.

Про це мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив 4 грудня в програмі «Тема дня».

«Є кандидатура заступника з питань транспорту – це Олександр Шевчук, який зараз очолює комунальне підприємство (УАШ). Він непогано себе зарекомендував, займався в цьому році дорогами і знає, що таке транспорт, що таке працювати руками і головою. Я думаю, що він дуже швидко буде далі впроваджувати те, що напрацьовував Дмитро Ткачук. Він (Ткачук) дуже багато зробив, але нам вже треба перейти від теорії до практики», - сказав Сергій Сухомлин.

Програму «Тема дня» з мером Житомира щодо підвищення вартості проїзду дивіться тут

Нагадаємо, питання звільнення Дмитра Ткачука з посади заступника мера мали розглядати на черговій сесії Житомирської міської ради 31 жовтня 2019 року, але мер запропонував зняти питання із розгляду, оскільки його заступник не написав заяви на звільнення, й депутати підтримали цю пропозицію. Одразу після голосування до трибуни вийшов сам Дмитро Ткачук: пояснив, чому не писав заяву на звільнення, і заявив, що готовий це зробити, і після виступу заяву таки написав. Наприкінці сесії Сергій Сухомлин поставив на голосування пропозицію про повернення до питання звільнення заступника, але її підтримали лише 6 депутатів з 30 присутніх. 11 листопада в ефірі програми «Тема дня» Сергій Сухомлин розповів, що вже є кандидатура на посаду заступника з питань транспорту, але прізвище не назвав. 26 листопада оприлюднили проект рішення про звільнення заступника мера Дмитра Ткачука, який розглядатимуть на черговій сесії Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, з серпня 2016 року Олександр Шевчук керував комунальним підприємством «Зеленбуд», в березні 2019 року мер звільнив його з цієї посади та призначив начальником КП «Управління автомобільних шляхів» (УАШ).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин заступник Ткачук Шевчук УАШ  
Матеріали по темі