Події

​У райцентрі Житомирської області, де від коронавірусу померла жінка, дезінфікують автовокзал та церкву

13 March 2020, 15:54

У Радомишлі, де 12 березня підтвердився перший випадок зараження коронавірусом у Житомирській області, проводять дезінфекцію у приміщеннях місцевого автовокзалу та церкви, яку хвора відвідувала 8 березня.

Відео та фото з місця події 13 березня опублікувала на своїй сторінці начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи в управлінні ДСНС в Житомирській області Ірина Романюк.

Відео Ірини Романюк

Нагадаємо, ввечері 12 березня Міністерство охорони здоров’я оприлюднило інформацію про два нові випадки коронавірусної інфекції, зокрема – у жінки пенсійного віку з Житомирської області. Цього ж дня на брифінгу в Житомирській ОДА повідомили, що інфікована жінка перебуває в лікарні райцентру Радомишль, в цьому місті запроваджують надзвичайний стан. Жінка 1 березня повернулася з Польщі, погано себе почувати стала 3 березня, втім приймала гостей та у неділю ходила до церкви. На брифінгу 13 березня заступниця голови ОДА поінформувала, що хвора переведена на штучну вентиляцію легень. Близько 15.00 з’явилося повідомлення про те, що хвора на коронавірус жінка з Радомишля, померла.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2020 року Уряд своєю постановою заборонив відвідувати заклади освіти та проводити масові заходи, а місцеві органи влади зобов’язав забезпечити «організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів». Цього ж дня у Житомирі відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ на НС, яка рекомендувала вжити невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу. Після цього на позачерговому засіданні виконкому вирішили призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ та ввести ряд інших обмежень. Відповідне рішення міськвиконкому оприлюднили 12 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус дезінфекція Радомишль  
Матеріали по темі