Місто

​Департамент Житомирської ОДА розірвав попередній договір на реконструкцію стадіону «Полісся» і уклав новий - на 15 млн грн

3 квітня 2020, 12:52

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації через переговорну процедуру підписав ще один договір з ПП «Елітбуд-1» на реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону по вул. Фещенка-Чопівського, 18 в м. Житомирі (додаткові роботи). Вартість закупівлі - 14 млн 900 тис. 294 грн 77 коп.

Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування - кошти обласного бюджету.

Про це йдеться в договорі, опублікованому 25 березня 2020 на ресурсі ProZorro.

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА обґрунтував застосування переговорної процедури з ПП «Елітбуд-1», спираючись на cт. 35, п. 5 потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням.
ПП «Елітбуд-1» зареєстроване в місті Житомир по вулиці Ольжича, 31/10. Спеціалізується підприємство на будівництві житлових і нежитлових будівель, статутний капітал фірми – 10 млн грн. Власниками фірми є Василь Іванович Бойко та Денис Олександрович Болейко.

Зазначимо, що 27 грудня 2019 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА через переговорну процедуру підписав договір з ПП «Елітбуд-1», вартістю 15 млн 62 тис. 88 грн на реконструкцію футбольного поля та благоустрою території центрального стадіону по вулиці Фещенка-Чопівського, 18 в Житомирі (коригування). Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провело моніторинг цієї закупівлі та виявило порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі, а також порушення законодавства в частині не відміни замовником закупівлі. Відтак Держаудитслужба в Житомирській області 26 лютого 2020 зобов’язала департамент Житомирської ОДА усунути порушення у сфері публічних закупівель, зокрема, розірвати договір про закупівлю.

У результаті 4 березня 2020 року замовник та підрядник розірвали договір за згодою сторін.

Нагадаємо, на сесії Житомирської обласної ради, яка відбулася 5 березня 2020 року, погодили виділення 15 мільйонів гривень із обласного бюджету на завершення реконструкції центрального стадіону «Полісся» у Житомирі.

Який вигляд має стадіон «Полісся» у Житомирі, на який хочуть виділити ще 15 млн грн, дивіться у сюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, ПП «Елітбуд-1» почало реконструювати стадіону «Полісся» в червні 2016 року, вартість договору становила 7,68 млн грн. Станом на лютий 2018 року в реконструкцію центрального житомирського стадіону «Полісся» вклали більше 100 млн грн. 1 березня 2019 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич повідомив, що центральний стадіон «Полісся» планують відкрити впродовж 2019 року, а вартість його реконструкції на той момент вже становила 150 млн грн.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» й 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня 2019 Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді 2019 слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється.

23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон Полісся реконструкція Елітбуд-1  
Матеріали по темі