Місто

​Реконструкція набережної у житомирському парку виконана на 70%, у мерії очікують додаткові кошти, щоб оплатити роботи

16 October 2020, 18:44

На набережній у житомирському парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна підрядник працює над оздобленням човнової станції та облаштуванням території навколо. За словами начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Глазунова, роботи виконані на 70%, залишилося викласти бруківку на центральній алеї.

«Згідно з договором, роботи мають завершити до 31 грудня поточного року, але підрядник обіцяв, що до 1 вересня, чи до 1 жовтня - другий термін був, що вкладаються в цю центральну алею і роботи будуть завершені, але, на жаль, роботи поки що не завершені. Заборгованості перед підрядником немає, навіть більше - є авансовий платіж на закупівлю будівельних матеріалів, тобто плитка закуплена, матеріали для виконання робіт є. Так, є у нас недостатність коштів, які були заплановані - другий транш, це ДФРР і європейська програма (ред. Секторальна бюджетна підтримка Європейського Союзу). Це орієнтовно 9 млн і ми на них очікуємо у цьому році. З міського бюджету у нас було закладено 10% і практично ця сума сплачена. На початку року було виділено аванс на закупівлю плитки, вони це все закупили, ліхтарі вмонтовані, лавки закуплені, просто, поки що вони не монтуються, адже, як тільки вони змонтуються, то буде потік мешканців і допоки не буде офіційно відкритий майданчик, не хочеться скупчення людей», - розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, у липні 2020 року підрядна компанія повідомила, що планує завершити ремонтні роботи на набережній до кінця літа.

Що зробили за зиму 2019-2020 років на набережній у житомирському парку та який вигляд має «Зелений лабіринт» за 1,5 млн, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, восени 2018 року у Житомирі провели тендер на І чергу реконструкції набережної річки Тетерів з облаштуванням об’єктів фізичної культури і спорту. Очікувана вартість закупівлі спершу становила 33,7 млн грн. Згодом в тендерну документацію вносились зміни та коригувалася ціна. Наприкінці грудня 2018 року управління капітального будівництва Житомирської міськради уклало договір з переможцем торгів ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит», яке зобов’язалось здійснити реконструкцію набережної за 16,4 млн грн.

Задля благоустрою набережної у житомирському парку зрізали близько 200 дерев. Влітку 2019-го тут активно прокладали доріжки, будували сходи до набережної, реставрували альтанки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: набережна парк реконструкція УКБ Глазунов  
Матеріали по темі