Місто

Вечірня «година пік» на центральній вулиці Житомира, яку капітально ремонтують з літа 2020 року

30 жовтня 2020, 20:02

Капітально ремонтувати вулицю Київську розпочали 8 серпня від майдану Соборного. Відтоді будівельники з ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» встигли заасфальтувати половину вулиці від майдану Соборного до Небесної сотні. Згодом вони рушили в зворотному напрямку і 7 жовтня розпочали фрезерування асфальтного покриття на правій смузі руху по вулиці Київській, від ЦУМу в бік вулиці Покровської.

Через проведення робіт рух вулицею частково обмежений. Ввечері 30 жовтня журналісти Житомир.info поцікавились, який вигляд має вулиця Київська у вечірню «годину пік».


Нагадаємо, на першій ділянці Київської (від майдану Соборного до вул. Театральної) завершили робити 4 вересня. Тоді ж розпочали ремонт на другій ділянці (від Театральної до Покровської), а вже за тиждень зрізали асфальт правої смуги на ділянці, від Покровської до Небесної сотні.

Як повідомляв Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, де зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн як оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт вул.Київська вечір  
Матеріали по темі